опис:

Гра Grimguard Tactics: End of Legends  - це покрокова стратегія, в якій герої обєднуються для боротьби з прокинувся злом, воюють, будують міста, виконують місії.

Легендарні персонажі повинні під управлінням гравця зійтися в єдину команду задля відновлення благополуччя фентезійної всесвіту. На перших етапах в загоні є маг, воїн і обманщик. Пізніше зявляється опція розблокування інших видів солдатів. Покрокові битви вимагають уважного підходу до комбінування сил підопічних. Боротися треба буде в умовних кімнатах, поверхня розділена на квадрати для комфортного переміщення персонажів. Кожен хід на увазі переміщення і виконання атаки (напрямок впливу обовязково вказується). Необхідно планомірно вбивати всіх антагоністів на майданчику і переходити в наступну, де очікують нові вороги, інші небезпеки.

Періодично на локаціях зявляються боси, здатні завдати більш сильний шкоди, ніж орда звичайних супротивників. Боротися з ними важче. Основну частину часу користувач витрачає на битви. Між ними можна зайнятися зведенням будівель в містах, зміцненням територій. Милі підказники розкажуть таємниці фантастичного світу, допоможуть заглибитися в сюжетну лінію. Зброя, екіпіровку та інші елементи дозволяється покращувати, досвідчені користувачі можуть створювати спорядження та інші предмети.

Відмінні риси гри Grimguard Tactics: End of Legends:

  • збір команди для порятунку ігрового світу;
  • битви з різноманітними опонентами, могутніми босами;
  • більше 10 воїнів з індивідуальними ролями;
  • апгрейд здібностей підопічних;
  • широкий вибір екіпіровки і допоміжних предметів.

Розробник приділив багато уваги графічного оформлення, деталізація похмурої обстановки підсилює атмосферу наближення апокаліпсису. Атаки доповнюються спецефектами, завдяки чому бої стають яскравішими. Огляд зверху дає можливість постійно бачити все, що відбувається в кімнаті, прораховувати ймовірність різних дій опонує загону. Завдання з будівництва та апгрейд розбавляють геймплей, усувають монотонність процесів. Нагороди мотивують діяти і вірити в перспективу виконання головного завдання. Світ у небезпеці, створіть кращу команду для усунення проблем!


Реклама

Grimguard Tactics: End of Legends

Рейтинг:

(1)
0.1★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/15 09:53
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |