Harry Potter: Puzzles & Spells
0 (0)

опис:

Гра Harry Potter: Puzzles Spells  - це забавна головоломка, в якій має бути складати кольорові камені по 3 в ряд, брати участь в подорожі по всесвіту Гаррі Поттера.

Школа магії оголошує новий набір учнів. Користувач вводить своє імя, вибирає бажаний факультет і визначається з видом своєї чарівної палички. Далі його вітають в світі магії і пропонують перше завдання. Потрібно поєднувати ідентичні дорогоцінні камені в одну лінію і намагатися зробити цю пряму побільше. Наявність мінімум трьох елементів в одному ряду провокує вибух і оновлення частини деталей. У верхній зоні екрану вказана інформація про те, що потрібно зібрати в поточному завданні, в якій кількості повинні бути накопичені необхідні елементи.

Новоявлений учень виконує завдання на логіку і поступово активує різні бустери, а пізніше навіть починає задіяти магію. Бонусів з індивідуальними діями багато, стандартизовані алгоритми відсутні. Впевнено можна лише розповідати про те, що подібні речі спрощують виконання місії. Розробнику вдалося створити захоплюючу сюжетну лінію, про неї можна дізнатися між вирішенням завдань. Знайомство з улюбленими персонажами стане приємним сюрпризом. Крім Гаррі, Герміони, Рона та інших людей можна очікувати зустрічі з міфічними істотами. Іноді вони будуть допомагати при виникненні труднощів з важливими завданнями.

Відмінні риси гри Harry Potter: Puzzles Spells:

  • зіставлення дорогоцінних каменів по 3 і більше в ряду;
  • розблокування бонусів;
  • активація магічних заклинань;
  • розвиток чарівних навичок;
  • події, заходи в клубах за інтересами.

Продумана сюжетна лінія і улюблені шанувальниками саги персонажі гарантовано залучать тих, хто не проти потренувати логіку і зануритися в цікаву історію. Небанальні головоломки підсилюють приємне враження від проекту, причому їх додано більше сотні. Графіка також детально опрацьована, анімації та милі спецефекти подарують казковий настрій. Шанс пройти навчання в такій школі зявляється рідко, тим більше з повною свободою вибору факультету. Не пропустіть можливість зустрітися зі знаменитими героями і вдосконалити свої чаклунські здібності!


Реклама

завантажити Harry Potter: Puzzles & Spells 27.0.658

Нове в цій версії
Flex your puzzle skills with the latest release from Harry Potter: Puzzles & Spells!
-Take on all new special puzzle levels with a choice of spells to utilize!
-Expand your Match-3 prowess with additional Player Journey and House Legend levels!
-Coming Soon: Collect love potions in a very special limited-time Valentine’s Day event!
Загальна інформація
версія 27.0.658 (27000658)
дата завантаження 2021-02-27 00:42
Розмір 79.04 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки Zynga на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/14 12:08
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |