опис:

Гра Fury Hero: Survival Raid RPG  - це апокаліптичний ролевик, в якому 6 відважних солдатів будуть битися з ворогами і монстрами, боротися за виживання Землі і людей.

В середині четвертого тисячоліття наука розвивалася вражаючими темпами, але через біохімічної аварії на планеті виник хаос. Дослідницькі організації руйнуються і розоряються, перспективи загибелі мільйонів людей лякають людства. Користувач збирає загін FuryHero, сміливі герої готові на виконання будь-яких місій заради великої і світлої мети. На вибір надаються персонажі декількох фракцій, є стрілок, танк, лідируюче особа, екстрасенс і інші генії. Кожен має унікальні талантами, головного серед них можна вибирати на свій розсуд.

Для героїв доступні різні поліпшення і підготовчі маневри, але найбільше часу вони проводитимуть в боях. Любителі оффлайн-режимів можуть спробувати кампанію. Між переймами зявиться можливість дізнатися про перипетії складної сюжетної лінії, розібратися з причинами того, що відбувається. Шанувальники протистоянь в реальному часі насолодяться PvP-битвами. При будь-якому форматі стратегія битви вкрай важлива, потрібно уважно підійти до розстановці персонажів, прорахувати можливості комбінування їх здібностей. Зброя, екіпірування й інші потрібні предмети можна піддавати апгрейду при наявності битв з успішними результатами для команди.

Відмінні риси гри Fury Hero:

  • створення унікального загону для порятунку планети;
  • покрокові битви із застосуванням крутого зброї;
  • підвищення рівня кожного героя;
  • різноманітність нагород і подарунків;
  • кампанія і PVP-сутички.

Графічне оформлення з нотами футуризму і якісна озвучка дають необхідний фон. Персонажі в стилістиці Borderland занурюють гравця в атмосферу припинення паніки щодо апокаліпсису, що наближається. Оригінальні навички та ефектне зброю дозволяють отримувати задоволення від кожного бою, але процес не обмежується спостереженнями. Завдання і битви вимагають продуманості дій, відповідальність за ситуацію користувач бере на себе. Допоможіть підопічним виробити ідеальну тактику для боротьби з будь-якими видами супротивників!


Реклама

Fury Hero: Survival Raid RPG

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/14 10:35
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |