опис:

Гра Tricky Castle  - це чарівна головоломка, в якій лицар поспішає визволити вкрадену принцесу із замку з пастками і сотнею закритих кімнат.

Полонена принцеса сидить у вежі і мріє про звільнення. Головний герой поспішає їй на допомогу, але грізний лиходій дізнався про ці плани. Монстр пообіцяв, що хлопець ніколи не зможе пройти через замок, що веде до таємного приміщенню, де захована дівчина. Минулий масу приміщень лицар раптом повернувся на стартову локацію. У цей момент їм починає керувати користувач. Основне завдання полягає в пошуку ключа від поточної кімнати, і можливості пробратися в наступну. Пошуки на увазі зіткнення з перешкодами, складні загадки і неординарні питання, у вирішенні яких знадобляться логіка, спритність і хитрість.

Головоломки не стандартизовані, майданчики виконані в одному стилі, але завдання кожного разу різні. Персонаж може розраховувати на регулярні підказки, хоча вони часто з каверзами. Якщо в текстовому повідомленні рекомендується розслабитися і медитувати, значить не потрібно стрімголов бігти до ключу. Можливо в найближчі секунди повинен спрацювати черговий механізм з пасткою. Краще спокійно почекати, а коли зявиться нове повідомлення - швидко взяти бажане і пройти через двері. Іноді проблеми застають зненацька, можна випадково напоротися на конструкцію з ріжучими елементами, або розбудити когось зайвого. У разі загибелі персонаж перетворюється на привид, потім миттєво оживає і заново проходить ту ж локацію.

Відмінні риси гри Tricky Castle:

  • порятунок красуні з темниці в башті;
  • нетривіальні логічні загадки і завдання;
  • більше сотні кімнат-рівнів із заблокованими дверима;
  • скрині з цінними речами;
  • смертоносні перешкоди на шляху.

Платформер багатий на випробування і складні питання. Для різноманітності розробники додали простих рівнів, щоб в очікуванні підступу користувач був обережним в кімнаті без єдиного перешкоди. Значно частіше боязнь неприємностей виправдана. Просте графічне оформлення і милий сюжет дозволяють сконцентруватися на головоломках, повністю зануритися в пошуки ключів. Нестандартний підхід і оригінальні ідеї будуть кращими помічниками в нелегкій справі. Дівчина зачекалася улюбленого героя!


Реклама

завантажити Tricky Castle 1.3.9

Нове в цій версії
- Added 15 new levels
- Fix inapp purchase restoration
- Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.3.9 (1030900)
дата завантаження 2020-09-13 00:36
Розмір 27.13 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/11 12:20
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |