опис:

Гра Masketeers: Idle Has Fallen  - це рольової клікер, в якому загін кваліфікованих бійців в дивних масках бореться з підсвідомими демонами людей.

Команда маскетеров прагне перемогти злих духів. Сумарно є до пяти героїв, спочатку на майданчику зявляється один воїн. У покрокових битвах він бореться з темними істотами, знищення кожного ворога приносить монети в скарбничку. Лічильник монет знаходиться в центральній частині верхньої панелі. До першопрохідникові приєднуються інші персонажі, кожен зі своїми можливостями. Коли протагоністів кілька, зароблені кошти теж потрапляють в одну скарбничку. Користувач вирішує, на чий саме апгрейд витрачатися.

Поступово відкриваються індивідуальні таланти героїв, активуються певні навички. Можливість апгрейдів при наявності достатнього числа монет зберігається. Кожного підопічного потрібно уважно вивчати, тестувати застосування різноманітних здібностей для створення оптимальної стратегії боротьби з ворогами. Геймплей схожий на кампанію, але чіткого переходу з одного рівня на інший не передбачено. Завершення етапу знаменується демонстрацією таблиці зі статистичною інформацією. Далі користувач покращує солдат з урахуванням доходів і поточних потреб маскетеров, а після апгрейдів виникають нові демони.

Відмінні риси гри Masketeers: Idle Has Fallen:

  • командні битви з уявними примарами людства;
  • екіпірування у вигляді рун, реліквій і масок;
  • індивідуальні стилі атак у кожного воїна;
  • поліпшення здібностей і стратегічних умінь;
  • використання чарівництва.

Розробники створили для клікера цікаву сюжетну лінію з підтекстами. У кожного персонажа є девіз, що відображає погляди на життя. Хтось вважає душі лише головоломками, які бажають бути вирішеними. Інші зі своїх ракурсів теж часто розмірковують про підсвідоме. Разом персонажі мріють добитися душевного комфорту для людства. Вибір поліпшень і унікальні таланти дозволяють сформувати геніальну стратегію. Демони однотипні, різноманітність забезпечують апгрейди. Таємничий антураж зі шлейфом магії затягує гравців, викликає бажання задуматися про нематеріальні цінності. Постарайтеся впоратися з внутрішніми антагоністами суспільства!


Реклама

завантажити Masketeers: Idle Has Fallen 1.4.3

Нове в цій версії
v1.4.3
- Seasonal Event: Lunar New Year. Collect Dice from the Lion Koi to play the Prosperity Board for special rewards!
- Earn Lunar New Year visages for your Masketeers and customize their appearance!
- Login to receive Daily Free Dice!
- Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.4.3 (356)
дата завантаження 2021-02-18 18:15
Розмір 126.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

SET_ALARM

SET_ALARM

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/09 10:45
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |