опис:

Гра Evony - The Kings Return  - це цікава стратегія, в якій потрібно зводити місто і керувати ним, тренувати війська, відправляти солдат на битви, вести переговори з реальними користувачами.

Персонаж створює основний населений пункт і поступово розширює його. Будівель повинно бути багато, від вигляду будівлі залежить темп його зведення, важливо прораховувати необхідні параметри і аналізувати доцільність роботи над обєктом в конкретний момент часу. Імовірність нападу ворожих сил дуже велика, тому доведеться зібрати армію, натренувати юнітів, підготувати їх до неприємних сюрпризів. Подібні завдання виконуються в місті, видобуток ресурсів здійснюється там же. Крім звичайних бійців можна наймати досвідчених генералів, які допомагають і в битвах, і в завданнях з будівництва.

У проекті передбачається часте взаємодія з іншими гравцями. З деякими створюються ідеальні альянси, можливості спілкування в текстовому і голосовому варіанті дозволяють знайти оптимальний спосіб комунікації. Незговірливі користувачі можуть організовувати атаки. Результат кожної сутички принципово важливий, переможець має право захоплення ресурсів програв. А ще доступний сценарій захоплення чужого генерала. Такі особистості мають глибокі знання по землям і володінь своїх імператорів. Якщо примусити цінного бранця діяти проти вождя - розклад сил може істотно змінитися в короткі терміни, адже імператор здатний організувати не тільки якісний захист, а й продумане напад.

Відмінні риси гри Evony - The Kings Return:

  • створення легендарної імперії;
  • будівництво інфраструктури;
  • битви з підопічними користувачів або штучного інтелекту;
  • кілька типів бойових одиниць;
  • дипломатичні відносини, створення альянсів.

Розгорнуті підказки персонажів допомагають швидко зорієнтуватися, зрозуміти, де необхідна участь лідера і які варіанти дій прийнятні при таких подіях. Битви відбуваються автоматично, можна просто спостерігати за яскравими битвами. У військах є і піхота, і грізні машини для облоги, і інші види військ. Планомірне збільшення чисельності армії допоможе зберігати статус сильного правителя. Примусьте всіх зважати на інтереси вашої імперії!


Реклама

завантажити Evony - The Kings Return 3.86.11

Нове в цій версії
- Bug fixes and improvements.
Загальна інформація
версія 3.86.11 (99477)
дата завантаження 2021-02-17 17:05
Розмір 71.46 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

записувати аудіо

записувати аудіо

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки TG Inc. на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/05 12:11
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |