опис:

Гра Slayaway Camp: Free 2 Slay  - це кумедна кубічна головоломка з елементами фільму жахів, де герой намагається вбивати всіх підряд, відтворює криваві сцени з фільмів.

Під управлінням гравця маніяк починає полювання на невинних людей. Вбивати потенційних жертв персонаж здатний самостійно, потрібно лише вказувати йому напрямок руху в процесі пошуку людей на території. Коли вся доступна зона буде очищена від людей, у маніяка виникне необхідність перейти на наступну майданчик. Напрямок до точки виходу також потрібно допомогти знайти. Персонаж рухається по прямій до перепони, потім зупиняється і чекає маневру гравця, позначення лінії для подальшого переміщення. Зупинка на півдорозі не передбачена. Виняток - наявність людини прямо перед мисливцем.

Після зіткнення вбивці і потерпілого можна спостерігати знищення. Розробник передбачив кілька схем вбивства, що забезпечує різноманітність у поведінці героїв. Майбутні жертви не завжди смиренно ставляться до перспективи наближення смерті. Деякі тікають або виконують інші маніпуляції, ускладнюючи завдання мисливця. Додаткові складнощі створюють поліцейські, що виникають після проходження декількох майданчиків. Пастки, зони з палаючим вогнем і інші неприємності роблять роботу більш небезпечною.

Відмінні риси гри Slayaway Camp: Free 2 Slay:

  • знищення всіх персонажів на локаціях;
  • кілька способів вбивства;
  • різні моделі поведінки жертв;
  • поліцейські, пастки, підозрілі обєкти;
  • розблокування нових вбивць.

Розробник створив цікавий проект за мотивами популярних в давні часи слешерів. Кубічна графіка додає історіям ефект розваги. Зображення настільки віддалене від реальності, що фактор переляку мінімізується. Процедура досягнення цілей поступово ускладнюється, але локацій трохи, через що проект стає короткостроковим захопленням. Додаткові завдання між основними місіями дозволяють заробити золоті монети. У міні-іграх також можна отримати хороші ресурси, щоб мати доступ до поліпшень або відкрити інших злочинців, займатися темними справами в іншому образі. Наведіть маніяка до кожної жертві, змусьте персонажів відчути страх останньої ночі в житті!


Реклама

завантажити Slayaway Camp: Free 2 Slay 2.45

Нове в цій версії
Minor bug fixes and improved stability
Загальна інформація
версія 2.45 (455)
дата завантаження 2020-10-29 20:03
Розмір 68.57 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/31 12:22
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |