опис:

Гра Huntercraft  - це прикольний екшен-шутер, в якому потрібно полювати на зомбі і іншу нечисть, збирати ресурси і патрони, рятувати тих, хто вижив, виконувати завдання.

Підопічний гравця потрапляє у відкритий світ з кубічним оформленням. На локаціях бродять мутанти, монстри і зомбовані створення, яких потрібно знищувати. Можна вибрати формат невпинної стрілянини або ховатися, періодично виходячи для розстрілу черговий натовпу нечисті. Противники залишають після себе монети, патрони і корисні ресурси, але збирати їх варто обережно, щоб в процесі не опинитися трофеєм нахабного підбадьорить мерця. Антагоністів настійно не рекомендується підпускати близько, по можливості їх знешкодження повинно проводитися на дистанції.

Обстріл ворогів - не єдине завдання, бійцеві постійно дають додаткові місії, на кшталт порятунку невинних, знаходження якихось речей і іншого. Це урізноманітнює геймплей. Також можна протестувати особливі формати з розстрілом певної кількості зомбі на час, або сконцентруватися на визволяння вижили серед хаосу. Екіпірування піддається апгрейду, арсенал зброї також можна удосконалювати і розширювати. Частина предметів можна виявити прямо на майданчиках. Якщо хочеться вибрати щось особливе, то в магазині монети змінюють на найрізноманітніші елементи. Користувач має право змінювати образи героя, пробувати оригінальні скіни, експериментувати з зовнішніми параметрами

Відмінні риси гри Huntercraft:

  • полювання на чудовиськ і ходячих мерців;
  • дослідження карт відкритого світу;
  • скіни для зміни зовнішності персонажа;
  • поліпшення здоровя за бонуси;
  • знаходження і придбання зброї, спорядження.

У графіку помітна стилістика майнкрафт, реалістична візуалізація предметів і збройового арсеналу робить антураж більш ефектним. Огляд від першої особи легко перемикається на огляд з боку і назад, що дозволяє аналізувати ситуацію з декількох ракурсів і завжди вчасно оцінювати небезпеки. Шутер радує різноманіттям місій і нестандартної естетичної складової. Спробуйте завоювати репутацію кращого стрільця і ​​викликати справжній страх у ходячих мерців!


Реклама

завантажити Huntercraft 1.0.72

Нове в цій версії
Hotfix update!
New Year's Themed Update
Загальна інформація
версія 1.0.72 (1000072)
дата завантаження 2021-01-05 17:57
Розмір 38.12 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/27 10:06
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |