опис:

Гра Life is a Game  - це цікавий Раннер, в якому можна спостерігати за людиною від моменту народження до настання смерті, коригувати сценарій життя.

На старті користувач бачить немовляти, активно повзе вперед. Напрямок руху стане незмінним фактором, але багато іншого буде можливість поміняти. Справа знизу присутні кнопки стрибка і вибору. Стрибати потрібно для накопичення монет та інших бонусів для поліпшення якості життя. На шляху часто зявляються опції вибору, від рішень гравця залежить розвиток історії, кожна дія змінює світосприйняття, цінності і пріоритети. Немовля активно зростає, перетворюється в підлітка, потім закінчує школу, проходить період становлення. Далі допускається формування сімї, будівництво карєри, досягнення бажаних цілей.

Маленька дитина може скотитися з гірки або пропустити атракціон, пізніше це позначиться на рівні активності зрілої особистості. Захоплений спортивними заняттями людина може стати великим спортсменом, а любитель художніх завдань має шанси проявити себе в творчих напрямках. Ступінь зайнятості регулюється, параметри зовнішності і перелік звичок також залежать від підходу до різних аспектів. Стежити доведеться і за комунікативними навичками, контролювати частоту спілкування з людьми. Кінцівка має на увазі певний підсумок з висновками, можна розблокувати неординарні завершення історій, якщо дозволити героєві діяти і розвиватися.

Відмінні риси гри Life is a Game:

  • ведення персонажа по життєвому шляху;
  • прийняття рішень з ключових ситуацій;
  • відстеження настрою і відносин з оточенням;
  • збір бонусних елементів;
  • розблокування багатьох кінцівок сюжету.

Графічне оформлення аркади нагадує старі проекти, викликає приємні асоціації. Просте управління дозволяє відразу повноцінно взаємодіяти з персонажем. Кількість зібраних грошей, професія, хобі, сімейні відносини та інші чинники є лише наслідком черги рішень користувача. Допоможіть підопічному домогтися успіхів, Ви можете це зробити щасливим і дізнайтеся, чим закінчиться кожна конкретна історія!


Реклама

завантажити Life is a Game 2.4.13

Нове в цій версії
A firefighter has been added in female mode.
Загальна інформація
версія 2.4.13 (2000379)
дата завантаження 2021-01-26 03:29
Розмір 33.73 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки DAERISOFT на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/22 09:56
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |