Car Racing Game: Real Formula Racing
0 (0)

Car Racing Game: Real Formula Racing

опис:

Гра Car Racing Game: Real Formula Racing - це автомобільна гонка, що дозволяє брати участь в чемпіонатах Ф1, відчувати знамениті траси, змагатися з іменитими гонщиками.

На спортивній машині гравець починає карєру в кращих світових гонках. Залізного коня можна налаштовувати, вибирати зовнішні параметри. Після підготовки користувач вказує бажаний режим заїзду та стартує в одиночному форматі, або змагається зі знаменитими спортсменами. Їздити належить по різним локаціях, крім стадіонів з активними прихильниками водія чекають подорожі по містах світу. Ідеальність дорожнього покриття викликає захоплення. Стадіони завжди заповнені активними фанатами, а міські зони приємно дивують естетикою пейзажів мегаполісів. Території впізнавані, водій відразу зрозуміє, в яку потрапив країну.

Огляд від третьої особи дає можливість бачити автомобіль повністю і аналізувати ситуацію навколо, також можна переключатися на огляд від першої особи. Лічильник в центрі екрана допомагає відслідковувати поточну швидкість боліда. Результативні поїздки приносять бали, які обмінюються на круті спорткари. Від моделі автомобіля багато в чому залежить вірогідність виграшу, але навички пілота теж принципово важливі. Готовність конкурувати зі знаменитостями ще доведеться доводити.

Відмінні риси гри Car Racing Game: Real Formula Racing:

  • одиночні і змагальні заїзди на спорткарах;
  • різноманіття трас Ф1 у відомих точках планети;
  • придбання різних моделей авто;
  • кастомизация машин;
  • можливість засвітитися в таблиці лідерів.

Проект радує відпрацьованої фізикою і значними ризиками, що додають адреналіну в процесі водіння. Налаштування управління можна адаптувати, включити повороти при нахилі мобільного пристрою або користуватися клавішами на екрані. Геймплей вимагає постійної зосередженості. Переключення уваги на пейзажі або стадіони загрожує зіткненням з суперниками або нерухомими обєктами. Присутній навіть ризик перевертання боліда на дах. Занурення в гоночну атмосферу сприяє якісне графічне оформлення з яскравими відтінками. Завоюйте репутацію легендарного гонщика!


Реклама

завантажити Car Racing Game: Real Formula Racing 1.8.2

Загальна інформація
версія 1.8.2 (80)
дата завантаження 2021-02-18 18:11
Розмір 34.69 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Усі додатки Game Bunch на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/20 10:50
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |