опис:

Гра Brawlhalla - це цікавий онлайн-файтинг, в якому персонаж постійно бореться, тестує різні бойові техніки, йде в бій самостійно або з соратниками.

Гравець вибирає підопічного з десятків яскравих героїв, а потім приступає до тренувань в спеціальному приміщенні. Кімната для відточування бойових навичок доступна завжди. До неї можна повертатися, якщо виникла необхідність протестувати новий трюк або поставити експеримент з різними комбо ударами. Персонаж активно задіює магію і зброя масового ураження, їх потрібно навчитися коректно застосовувати. Підготовленого бійця можна випускати на арену, щоб протистояв віртуальним і реальним опонентам в різних режимах.

Розробник зробив акцент на різноманітті форматів геймплея. Крім типових 1v1, 2v2 і 4v4, присутній варіант розподілу сил 1v3. Матчі бувають рейтингові, з турнірами і таблицями рекордсменів, а також призначені для користувача, в яких гравець вказує умови, запрошує приятелів для участі в нестандартних битвах. Сутички тижні і інші види змагань не дозволять заглибитися в одноманітність. Можна виконати місію по захопленню прапора, захопитися баскетбольними кидками або поставити інші цікаві цілі.

Відмінні риси гри Brawlhalla:

  • командні і поодинокі бійки;
  • застосування чарівництва і техногенного зброї;
  • приміщення для тренувань і вивчення ударів;
  • можливість забрати зброю у поваленого ворога;
  • більше двох десятків PvP і PvE режимів.

Хороша графіка, симпатичні арени і прикольні спецефекти привертають шанувальників жанру. Битви з популярними героями виглядають дуже гідно. Завдяки платформ проект зібрав мільйони користувачів, підбір опонентів і соратників проводиться швидко і відповідно до рівня підготовки конкретного бійця. Управління просте, за багатьма аспектами регульоване, можна налаштувати геймплей з урахуванням індивідуальних звичок. Екшен містить платний контент, але куплені елементи впливають скоріше на видовищність, ніж на якість файтинга. Професіоналізм залежить від грамотного використання умінь, досвіду, частоти тренувань. Дайте підопічному можливість прославитися і проявити бойові таланти!


Реклама

завантажити Brawlhalla 5.03.1

Нове в цій версії
5.03.1:
- Brand new items in Mallhalla, featuring new Skins for Sidra and Cassidy, new Weapon Skins, and more!
- Fall in love with our Valhallentine’s Event starting on February 10th.
- We’ve updated the Smoke Trail visual effect in Test Features.
- Game improvements & Bug Fixes
- Updated free-to-play Legend Rotation!
- More information at brawlhalla.com/patch.
Загальна інформація
версія 5.03.1 (5003033)
дата завантаження 2021-02-07 01:58
Розмір 85.19 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/16 12:39
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |