опис:

Гра New Sniper Shooter  - це цікавий екшен, в якому снайпер за наказом керівництва вбиває злочинців, попередньо вивчає головні причини застосування крайній захід.

У режимі кампанії стрілок на кожному рівні отримує одну задачу. Діяти доводиться в різні моменти. Іноді треба буде розібратися з людиною, яка вчинила злочин давно, або втрутитися в ситуацію, коли потерпілому хтось загрожує. Снайпер навіть стає свідком обговорення майбутніх терористичних актів, може вбити ватажка, якщо передбачена така мета. Стріляти в невинних людей не доведеться, коротке досьє особистості дозволить дізнатися основні причини прийняття різких рішень командуванням. Право відмови відсутня, та й часу на аналіз інформації не передбачено.

Спочатку персонаж бачить ситуацію здалеку, потім прицілюється і вистрілює. Далі куля летить в сповільненій зйомці і можна відстежити, наскільки чітким був постріл. Наявність кривавих бризок свідчить про поразку мети. Кілер отримує грошову винагороду, може оновити зброю або активувати інші поліпшення. Потім потрібно повертатися до роботи і брати нове завдання. Досвідченому стрілку відкривається доступ до інших режимів, крім кампанії можна випробувати аркаду, або нескінченний відстріл ходячих мерців. Прицілюватися стає складніше, коли антагоністи постійно бігають по покинутим локаціях.

Відмінні риси гри New Sniper Shooter:

  • завдання зі знищення конкретних людей;
  • широкий арсенал зброї з можливостями апгрейда;
  • статичні і динамічні мети;
  • споглядання уповільненої польоту кулі;
  • залежність розміру винагороди від якості роботи.

Екшен радує конкретизацією місій і можливістю працювати в декількох режимах. Апгрейди дозволяють регулярно вдосконалювати інструменти. Уповільнення процесу пострілу дозволяє аналізувати траєкторію руху кулі, робити висновки і коригувати тактику для ураження наступних цілей. Хороша графіка і інтуїтивне управління допомагають швидко звикнути до геймплею і сконцентруватися на місіях. Зробіть підопічного легендарним стрільцем, ідеальним виконавцем складних замовлень!


Реклама

завантажити New Sniper Shooter 1.87

Нове в цій версії
Get ready for a definitive sniping experience! ?

• Improved and enhanced environment. ?
• Brand new characters added. ?
• Major reduction of game size. ?
• Performance tweaks and bug fixes. ?

Become the expert marksman. ?
Загальна інформація
версія 1.87 (87)
дата завантаження 2021-01-09 20:27
Розмір 56.7 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/15 10:41
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |