опис:

Гра Sherwood Dungeon  - це цікавий ролевик, в якому має бути брати участь в дуелях, знищувати чудовиська в темницях, досліджувати фантастичні острова.

На кожному острові є підземелля, а в ньому страшні монстри охороняють дивовижні скарби. Офлайн-режим має на увазі постійну боротьбу з дивними створіннями, проходження сценарію з заплутаною історією. Інформація в форматі підказок допоможе розібратися в нюансах, уважно вчитуйтесь в оповіді і стежте за діалогами, щоб не упускати принципові деталі. Українці мають звикнути до дивних габаритам антагоністів. Одні персонажі можуть мати зовнішні подібності з підопічним гравця, але зі значно зменшеними габаритами. Інші схожі на комах, але вражають своєю обємністю. У вільні хвилини рекомендується виховувати вихованців, щоб потім викликати їх для підмоги.

Серед великого арсеналу можна вибирати найкращу зброю, при необхідності міняти його. Модифікація наявних інструментів і конструювання нових доступно для кожного воїна. Шанувальники онлайн-сутичок можуть вивести персонажів на арени і завоювати нагороди в глобальних битвах між 32 учасниками. Допускається залучення друзів або взаємодія з незнайомими раніше людьми для формування сильних кланів. Крім дуелей можна влаштовувати рейди, або просто спілкуватися з однодумцями.

Відмінні риси гри Sherwood Dungeon:

  • PvP-битви на аренах з 32 користувачами;
  • PvE-битви з монстрами в темницях;
  • перетворення воїна в міфічне створення;
  • приручення і заклик тварин;
  • вивчення відкритого світу.

Користувач повністю управляє діями персонажа, вказує маневри для атаки або захисту в потрібний момент. Швидкість і адекватність реакції сильно впливають на показник здоровя, стежте за станом воїна. Занадто різко діяти не варто терпіння тут теж необхідно. Ефектне графічне оформлення і можливість зануритися в глибокий сюжет заманять гарантовано затягнуть користувача. Вибирайте прогулянки по підземеллях або вихід на арени, щоб отримати задоволення від боїв з гідними супротивниками!


Реклама

завантажити Sherwood Dungeon 0.0.17

Нове в цій версії
Escape to a Fantasy World in this Award Winning MMO
• A true cross-platform MMO: Use your mobile or computer to log into the same world.
• Explore a lush open-world with thirteen different islands and an infinitely deep dungeon filled with monsters and treasure.
• Bug fixes, optimization and 64 bit support
Загальна інформація
версія 0.0.17 (17)
дата завантаження 2020-07-30 05:27
Розмір 12.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/09 12:49
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |