опис:

Гра FISTS FOR FIGHTING  - це боксерський файтинг, в якому має бути битися з класними спортсменами на різних аренах і виробляти переможну тактику, яка дозволить завоювати бажаний титул.

Користувач визначається з особистістю боксера, знайомиться з історією його життя. У кожного героя свої цілі і мотиви для побудови карєри, бажання опинитися на вершинах різних рейтингів обєднує всіх. Ідеї ​​та мотиви сильно впливають на поведінку людини. При формуванні стратегії потрібно чітко розуміти пріоритети підопічного, його сильні якості і слабкі місця. Між битвами рекомендується прокачувати героя, працювати над вдосконаленням умінь.

Геймплей передбачає три режими, крім битв в онлайні можна вибрати проходження історії, візуалізованою в стилістиці коміксів, або піти на значний ризик в вижівалке. Джойстик на екрані дозволяє контролювати переміщення спортсмена по рингу. Також присутні кнопки для маневрування, нанесення ударів. Прийнятні удари в голову і по корпусу. При крайній необхідності можна скористатися глухий обороною, але цей трюк працює короткочасно. Грамотні контратаки допоможуть вирулити з небезпечної ситуації і повалити суперника на ринг. Якщо вдасться завдати кілька травм поспіль, рівень енергії опонента помітно знизиться

Відмінні риси гри FISTS FOR FIGHTING:

  • участь в боксерських дуелях;
  • 15 спортсменів на вибір;
  • апгрейд здібностей підопічного;
  • індивідуальні передісторії персонажів;
  • кілька арен для яскравих боїв.

Розробник ретельно потрудився над графічним оформленням, зробив шикарну тривимірну візуалізацію. Вражає опція зміни точки огляду на 360 градусів. Гравець може вибрати будь-який ракурс спостереження і помічати найдрібніші нюанси під час бою. Глядачі в залі намагаються надавати підтримку і стають фонової мотивацією. Спортивні файтинг не обходяться без крові і каліцтв, вони виглядають ефектно, але впливають на стан здоровя і запаси енергії. Допоможіть персонажу мінімізувати отримання травм і навчитися нападати так, щоб кожен маневр забирав сили у опонента. Ваш підопічний гідний титулу боксера світового рівня!


Реклама

завантажити FISTS FOR FIGHTING (FX3) 59

Нове в цій версії
- New Arenas
- Smaller game size
- Joystick Support - You can use xbox, playstation or bluetooth controller in fights for now, menus not work with controller.
Загальна інформація
версія 59 (59)
дата завантаження 2021-02-18 18:28
Розмір 40.74 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.95★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/05 10:05
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |