опис:

Гра Fx Racer  - це цікавий гоночний проект, в якому доведеться брати участь у змаганнях на спортивних автомобілях і пробиватися в лідери світової таблиці рейтингів.

Користувачеві пропонується роль пілота Формули 1. Він вибирає залізного коня, виконує регулювання великого спектра характеристик. Можна точно керувати гальма, мотор або коробку передач, міняти аеродинамічні параметри, вибирати шини. Розробник пропонує цікаву систему зносу деталей і їх пошкодження. Від конфігурації залежить якість позиціонування на треку, ефективність руху. Занадто великий період гальмування призводить до стирання покришок і зниження стабільності управління.

Ганяти можна на 18 треках, розташованих на різних континентах. У кожної траси свої нюанси, потрібно їх враховувати при налаштуванні машини. В процесі заїзду часто змінюється погода, гума повинна відповідати запропонованій природній обстановці. Перевірка стану спорткара і дрібний ремонт здійснюється на піт-стопі, не втрачайте можливість заїхати туди і запобігти серйозні поломки. Між заїздами можна відвідувати гараж, оновлювати автомобіль. Основне завдання - досягнення першої позиції в гоночному змаганні. Для попадання в рейтингову таблицю потрібно виробляти власну стратегію їзди, визначатися з пріоритетними і другорядними регулюваннями.

Відмінні риси гри Fx Racer:

  • участь в гоночних чемпіонатах Формули 1;
  • настройка і підготовка залізного коня;
  • алгоритм зносу і пошкодження запчастин;
  • апгрейд характеристик болідів;
  • 18 крутих трас в різних країнах.

Приємне графічне оформлення симулятора і якісне управління залучає віртуальних гонщиків. У гонці рекомендується постійно бути на асфальтованій зоні, зїжджати на траву, інакше доведеться зіткнутися з сильним уповільненням руху. Бажання зрізати шлях іноді призводить до додаткових витрат часу. Крім тюнінгу під певну трасу на результат заїзду впливає рівень водійських умінь гравця. Пілот повинен мати витримку, контролювати настрій. Гоночні змагання гарантують вибух емоцій і значну дозу адреналіну!


Реклама

завантажити Fx Racer 1.3.3

Нове в цій версії
Bug fixed.
Загальна інформація
версія 1.3.3 (200106)
дата завантаження 2020-12-26 22:53
Розмір 46.32 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Усі додатки FNK Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/04 12:34
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |