Idle Arena: Evolution Legends
0 (0)

опис:

Гра Idle Arena: Evolution Legends  - це фентезі-ролевик, в якому потрібно управляти загоном різнорідних створінь, відправляти їх на битви з монстрами і готувати до PvP-арен.

У розпорядженні гравця сотні найцікавіших героїв: від орків, гоблінів і воюючих скелетів, до драконів і роботизованих динозаврів. Здібності у всіх різні, але мета очищення майданчиків від антагоністів переслідують все. З цього різноманіття належить скласти єдину команду, так щоб підопічні ідеально доповнювали один одного. Від принципів комбінування навичок часто залежить результат бою. Якщо боєць гідно себе проявляє в битві, йому належить заохочення у вигляді розвитку умінь або посилення певних дій. Нагороди за битви падають в загальну скарбничку, керуючий розпоряджається ними самостійно, набуває апгрейди, закликає кращих воїнів.

Шанувальникам частої зміни режимів сподобається широкий спектр запропонованих місій. Можна піти в підземелля, де суворі боси охороняють коштовності. З громилами доведеться боротися, а знайдене золото дуже знадобиться при продовженні сценарію. Якщо опоненти здадуться передбачуваними, спробуйте сили на майданчиках зі справжніми гравцями, там передбачуваність зведена до мінімуму, але створення обєднань значно підсилює кожного окремого користувача. Шикарні локації викликають бажання скрупульозно розглянути всі навколо. Розслабляючий режим з можливістю детального дослідження ідеально підійде фанатам вічних пошуків і несподіваних відкриттів.

Відмінні риси гри Idle Arena: Evolution Legends:

  • карткові битви з монстрами і реальними користувачами;
  • заклик дивовижних істот, створення яскравої команди;
  • посилення для міфічних героїв;
  • кілька сотень персонажів;
  • дослідження фантастичних територій.

Розробник чітко продумав спектр доступних опцій, дозволив взаємодія між расами, створив шикарні елементи спорядження, дав велику кількість апгрейдів. Нагороди та перспективи розширення команди стають додатковою мотивацією. Графіка занурює користувача в неординарний світ з сумішшю міфологічних історій. Вражаюче пригода гарантоване кожному зайшов!


Реклама

завантажити Idle Arena: Evolution Legends 2.6

Нове в цій версії
New Awaken heroes!
Загальна інформація
версія 2.6 (16)
дата завантаження 2020-11-06 01:28
Розмір 43.64 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.53★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/03 10:15
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |