опис:

Гра Masters of Madness , незважаючи на похмурий сеттінг і не менш похмуру назву на ділі виявилася класичним клікером. До речі, свого часу жанр приваблював дуже багато уваги і само собою, давно трансформувався в щось більше, приховуючи свою справжню суть за додатковими можливостями і сучасними візуальними ефектами.

Підготували гру в AntiWay Studios, яка саме таким чином вирішила познайомити світ зі своїм баченням ігор. Однак, варто віддати їм належне - гра вже зявилася на андроїд і поки це єдина платформа, на якій вона доступна. А значить, на нашій улюбленій платформі зявився класний ексклюзив!


Але, звернемося до геймплею, який безумовно заслуговує на окрему увагу.

Сюжет, якщо можна так висловитися, відбувається в світі де править знаменитий Ктулху, а ви будете його вірним послідовником, який збирає душі і жадає зустрічі зі своїм покровителем. За класикою жанру спочатку всю роботу доведеться робити самостійно, однак, щоб збільшити продуктивність і вивільнити час для більш важливих завдань ви зможете найняти міньйонів, які будуть робити всю роботу за вас. У міру розвитку ви зможете просуватися по карєрних сходах, зустрічаючи інших богів цьому всесвіті і отримуючи їх благословення для переходу вище, все ближче до істини і справжньому владиці.


Само собою, візуальне оформлення та звуковий супровід виконані в концепції, яка максимально підкреслює похмуре оповідання і безумовно буде сприйнята позитивно всіма шанувальниками творчості Говарда Лавкрафта.


Особливості гри Masters of Madness на андроїд:

  • Клікер в самому класичному прояві
  • Піксельна графіка рівня pixelart
  • похмурий саундтрек
  • Декорації не менше похмурі
  • Різноманітні боги з пантеону Ктулху
  • Збір душ, як часто ви таким займаєтеся?

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки хоч і спускають з небес на землю, але просто необхідні початківцям розробникам.

Підсумок: якщо ви любите похмурі клікери і вже тим більше тематику Ктулху - обовязково зверніть увагу на цей проект. Як і будь-який інший клікер, цей здатний затягнути на тривалий час.


Реклама

завантажити Masters of Madness 1.7.0.2

Нове в цій версії
- Bug fixed where Trapezohedron Blood collection animation wasn't playing and the Elder Blood display wasn't updating.
- Some other bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.7.0.2 (559)
дата завантаження 2021-02-07 02:01
Розмір 37.84 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

SET_ALARM

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.6★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/30 10:50
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |