опис:

Гра Wild Sky TD  - це прикольний tower defense, в якому потрібно встановлювати бази і зброю біля доріг, щоб зупинити ворогів, які йдуть на захоплення ваших земель.

Гобліни, зомбі і інші вороги вирішили спільно напасти на королівство. Налякані люди дуже сподіваються на воєначальника. Він працює під управлінням гравця, розставляє споруди зі спеціальними знаряддями захисту і готується до знищення хвиль антагоністів. На кожній локації є розгалуження на декілька доріг, противники будуть йти строго по ним. Це знання дозволяє підготуватися, встановити різні пристрої для нанесення шкоди саме вздовж стежок. Вороги можуть виходити з печер, з води, або зявлятися в інший спосіб, але рухатися вони почнуть точно до перехрестя. Потужні ядра, кулі з вогню і інші елементи повинні їх зупинити.

Розробник передбачив 10 яскравих веж, щоб непрохані гості не змогли виробити єдину захисну стратегію. По ходу кожного бою відкривається доступ до поліпшень, клік по зеленій стрілці дозволяє виконати апгрейд, не перериваючи битв. Рекомендується організовувати відволікаючі маневри, щоб викликати замішання під час перезарядки знарядь. На помічників також можна розраховувати. 6 героїв готові до бою, якщо попередньо вдалося їх розблокувати. У протистоянні з надмірно активними ворогами пропонується використовувати заклинання. Доброго диво обовязково пересилить істот зі злими намірами.

Відмінні риси Wild Sky TD:

  • захист територій від різноманіття ворогів;
  • розстановка веж по локаціях;
  • дюжина заклинань;
  • 10 оригінальних споруд;
  • карти з різними типами місцевості.

Гра може похвалитися барвистим графічним оформленням, симпатичними промальованим локаціями. Обороняти доведеться ліси, гори, вулканічні зони, льодовики, пустелі. Необхідно адаптуватися до непостійності умов, враховувати, що на кожному рівні свої нюанси. Більше сотні місій гарантують захоплюючий ігровий процес. Часті поліпшення і можливість модернізації технічних засобів дають шанс на позитивний результат. Все залежить від алгоритму розстановки елементів і від якості управління ситуацією. Не дайте противним істотам прорватися зайти надто далеко!


Реклама

завантажити Wild Sky TD 1.41.8

Нове в цій версії
Nakami, Ronin - Origins
A well hidden place
Young girl facing history
What now, will she learn?
Check out Wildsky's latest event to uncover a hidden continent and a mysterious past, unlocking both ancient secrets and new cards in the progress!
Загальна інформація
версія 1.41.8 (1187)
дата завантаження 2021-02-28 23:45
Розмір 121.41 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/28 12:45
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |