опис:

Гра Nameless Cat  - це симпатичний екшен, в якому заблукав в дивному просторі кіт бореться з чудовиськами і прагне повернутися в реальність до свого господаря.

Домашній вихованець подумки часто потрапляв в вигадані світи. Раптом він опинився в вимірі, повному дивних речей, злих ворогів і небезпечних пасток. Чотириногий друг наче випав з реальності і тепер жадає повернутися до улюбленого господаря. Шлях до заданої мети обіцяє бути довгим і насиченим подіями. Користувач допоможе коту проходити десятки рівнів, перемагати монстрів і босів, щоб вибратися з нещасливого простору. Також потрібно прояснити сюжетну лінію, розібратися з численними таємницями.

Історія розповідається від імені кота, налаштованого на проходження випробувань будь-якого масштабу. Історія розділена на кілька розділів, де персонаж біжить вперед, перескакує по платформах, намагається вивчити кожну ділянку майданчика. Крім стрибків можна працювати з рухомими блоками, для побудови оптимального шляху. Різні вміння знадобляться звірові для захисту перед величезними противниками і їх ватажками. На шляху крім антагоністів йому обовязково зустрінуться добрі герої, які повідають важливі аспекти секретної історії. Діалоги допомагають вникнути в тонкощі того, що відбувається і наблизити час втечі в звичний світ.

Відмінні риси гри Nameless Cat:

  • прогулянки в іншому вимірі, пошук виходу з нього;
  • боротьба з неприємними монстрами;
  • різноманітність перешкод;
  • знайомство і бесіди зі звірами;
  • колекціонування скарбів.

Платформер володіє двомірної графікою з дуже скромною колірною гамою. Піксельні елементи додають ностальгічних нот стилістиці просторів. Вусатий оповідач змушує гравця розглядати події з котячої позиції, співпереживати і хвилюватися щодо виконання кожного завдання. Легке управління порадує фанатів жанру і всіх бажаючих запустити ігровий проект. Приємна закадровий мелодія заспокоює, запобігає зайву напругу. Мандрівний персонаж мріє потрапити додому, допоможіть виконати його заповітне бажання!


Реклама

завантажити Nameless Cat 1.6.0

Нове в цій версії
- ?? Added Vietnamese
- ?? Added Thai
- ? Mini level update
- ? Japanese text update
Загальна інформація
версія 1.6.0 (83)
дата завантаження 2020-11-29 20:37
Розмір 19.93 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

Усі додатки Kotoba Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/20 12:41
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |