опис:

Гра Chaos Road  - це гоночний шутер, в якому машина мчить по дорозі з насиченим трафіком, намагається знищувати будь-який транспорт на своєму шляху.

Міська дорога заповнена автомобілями злочинців. Гравець управляє спорткаром з особливим оснащенням, що дозволяє розстрілювати супротивників численними чергами боєприпасів. Завдання по очищенню територій від кримінальних угруповань доведеться виконувати самостійно, помічників в проекті не передбачено. Щотижневі і щоденні місії допомагають набратися досвіду і прокачати автомобіль. Кожна виконана задача приносить золоті монети, які потрібні для покупки поліпшень. Рухається залізний кінь автоматично, необхідно регулювати напрямок, щоб вражати більше ворогів і ухилятися від кинутих ними бомб.

Збройний арсенал користувача поступово розширюється й удосконалюється, машину можна оснастити химерними механізмами, підвищити власну ефективність в боях. Ракети, лазери, безпілотники та інші інструменти допомагають реалізувати грандіозні атаки. Бустери дають додаткові привілеї, як тимчасове прискорення із захистом від будь-яких перешкод. Вороги також стають сильнішими, змушують ретельніше продумувати стратегії, уважно підходити до вибору апгрейдів. Кількість босів вражає, ці громили управляють унікальними машинами з важкою зброєю, часто застосовують хитрість і обман, щоб заманити в пастку носія добра.

Відмінні риси гри Chaos Road:

  • поїздки по завантажених трасах на спорткарі;
  • автоматичний обстріл ворожих машин;
  • апгрейд транспорту;
  • активізація бустерів;
  • сутички з потужними босами.

Розробник аркади пропонує нестандартну механіку з сумішшю двомірної і тривимірної графіки. Ракурс огляду піддається корекції, вид зверху легко змінюється на камеру за машиною, зі звичним форматом гонки від третьої особи. Строкаті фарби додають настрою, а спецефекти провокують додаткові викиди адреналіну. Динамічний ігровий процес захопить кожного фаната швидкісних екшенів. Сміливо починайте рух по дорозі хаосу і доведіть, що завдання по зачистці трас від злочинців може бути виконана!


Реклама

завантажити Chaos Road 1.7.2

Нове в цій версії
Bug Fixes
Загальна інформація
версія 1.7.2 (400176)
дата завантаження 2021-02-06 22:33
Розмір 40.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/10 12:13
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |