опис:

Гра Lords Knights  - це мультиплеерная стратегія, в якій належить формувати велику і сильну імперію, організовувати армію для атак і захисних дій.

Користувач потрапляє в епоху середньовіччя. У нього є невеликий замок і грандіозні амбіції щодо отримання статусу короля в цілій імперії. Домогтися масштабних цілей допоможе армія, дозволяється наймати списоносців і вершників. Далі можна відправляти бійців на битви з чужими загонами, вони управляються такими ж гравцями. У боях підопічні прагнуть завоювати землі супротивників, розширити володіння свого командира. Самостійних рішень вони не приймають, тактику доведеться вибудовувати головнокомандувачу.

Воїнів можна залучити і для видобутку ресурсів, які знадобляться для зміцнення замку і зведення інших будівель. У місіях вони можуть отримати бажані елементи. Варіантів завдань багато, від розгону бандитських угруповань, до участі в турнірах і організації великих фестивалів. Вірні бійці допоможуть зробити імперію відомої і змусять інших користувачів задуматися про побудову дипломатичних відносин. Союзи допомагають швидше вирішувати різні питання, при появі ворогів союзники здатні направити військових в якості підмоги, надати ресурсні елементи. Якщо налагодити комунікацію не виходить - застосовуйте силу.

Відмінні риси гри Lords Knights:

  • онлайн-битви, обєднання і протистояння;
  • відбір кращих воїнів для армії;
  • будівництво та захист фортець;
  • нападу на чужі будівлі;
  • вивчення технологій, пошук ресурсів.

Поставтеся уважно до аспекту будівництва - зброя і запаси найнеобхіднішого зберігаються саме в замках. Будівлі повинні грамотно розташовуватися, щоб антагоністів було складно нападати. Арсенал доступного зброї підлягає апгрейду, дослідження технологій також дозволяє вдосконалити доступні інструменти. У міру розширення володінь потрібно наймати більше воїнів, підвищувати готовність до форс-мажорів. Головна особливість проекту в виборі стилістики поведінки, одні будуть концентруватися на війні, інші віддадуть перевагу мирний шлях, торгівлю і взаємовигідне спілкування з представниками інших королівств. Знайдіть ідеальну стратегію під настрій!


Реклама

завантажити Lords & Knights 8.16.0

Нове в цій версії
ALLIANCE RANKS
Each allinace receives a specific alliance title depending on the current points count. Alliances can level up their rank to become the most powerful conquerors in Lords & Knights!

SPRING COUNTDOWN
Let's celebrate the beginning of spring with an awesome Event starting from March, 1st until March, 21st.
Загальна інформація
версія 8.16.0 (280)
дата завантаження 2021-02-26 17:39
Розмір 73.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/07 11:50
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |