опис:

Гра Yokai Tamer - це японський ролевик, в якому треба буде керувати духами, вказувати тактику боїв з демонами, брати участь в вечірніх і нічних битвах.

Гравець вибирає підлогу і зовнішність персонажа, а потім дізнається передісторію того, що відбувається на екрані. Мила тварина донесло головному герою інформацію про те, що підопічний диявола захопив поселення сакури. Основною рекомендацією був якнайшвидший втечу з барвистих територій фантастичного світу. Відмова від такого плану був прийнятий з побоюванням і захопленням. Намір битися до знищення останнього ворога трохи лякало, але ніхто не зупиняв можливого переможця у війні з чудовиськами.

Користувач стикається з величезною кількістю завдань, реагувати на них необхідно вручну. При перетині з антагоністом боротьба реалізується в автоматичному форматі. Гравець повинен сконцентруватися на отриманні поліпшень, подбати про регулярність апгрейдів навичок, одягу, спорядження. Якщо хочеться відпочити від бойових процесів - зверніть увагу на опції знайомства з протилежною статтю, створення віртуальної сімї та виховання спільних дітей, які пізніше повинні перейняти батьківське бойове ремесло.

Відмінні риси гри Yokai Tamer:

  • автоматичні битви з ворогами;
  • апгрейд героя і його талантів;
  • розблокування нових добрих духів;
  • широкий спектр нагород;
  • любовні відносини, виховання дітей.

У PvE доведеться проходити повні монстрів зони, стикатися з босами, вникати в діалоги для прояснення сюжету. PvP має на увазі взаємодію з іншими користувачами, спілкування і протистояння, обєднання в гільдії. Розрахований на багато користувачів ролевик виконаний в японській художній стилістиці, яскраві відтінки графічного оформлення відганяють думки про можливу поразку. Велика кількість завдань змушує постійно стежити за підопічним і командувати ним, запобігати бездіяльність персонажа. Нагороди та подарунки мотивують розвиватися, а система рейтингів демонструє показники, на які треба рівнятися. Спробуйте пробитися в лідери, дізнатися всі нюанси заплутаного сюжету. Балакучі мешканці села готові посильно допомагати!


Реклама

завантажити Yokai Tamer 19.3.9

Загальна інформація
версія 19.3.9 (29)
дата завантаження 2020-10-25 22:17
Розмір 99.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

записувати аудіо

записувати аудіо

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/03 09:52
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |