Grand City Thug Crime Gangster
0 (0)

опис:

Гра Grand City Thug Crime Gangster  - це цікавий екшен, в якому належить боротися за трон короля місцевої мафії, брати участь в перестрілках з іншими бандитами і поліцією.

На старті користувач визначається з зовнішнім виглядом персонажа і деякими настройками. Первинних параметрів мало, коли зявиться вагомий запас ігрових засобів - герой зможе поліпшити характеристики. З ними зросте і рівень популярності серед жителів міста. Далі вибирається режим гри з декількох варіантів. Після можна потрапити у відкритий світ і досягти певних цілей будь-якими зручними методами. Поточні завдання і темпи їх вирішення користувач вибирає сам. Поліцейським поява героя в місті не сподобається, конкуруючі бандитські угруповання можуть навіть оголосити полювання на везучого новачка. Можливо стати авторитетним допоможуть заворушення, на хвилі яких захопити владу простіше.

У екшені детально продумана система апгрейда, по місту розкидано багато бонусів. Крім фінансової винагороди герою пропонується додаткове життя та інші прикольні штуки. При бажанні між вирішенням основних завдань дозволяється змінити зовнішність. Якщо накопичилися гроші на апгрейди - спеціальний магазин запропонує масу ідей для витрачання коштів. Допускається також покупка транспортних засобів і їх крадіжка. За участю у вбивствах і пограбуваннях діяти потрібно швидко. Велосипеди, мотоцикли, автомобілі і навіть вертольоти допоможуть зберегти здоровя і завершити місію

Відмінні риси гри Grand City Thug Crime Gangster:

  • перестрілки у відкритому світі;
  • завоювання статусу кримінального авторитета;
  • виконання злочинних місій;
  • використання чужого транспорту;
  • 4 режими геймплея.

Механіка і стилістика проекту нагадують GTA. Тривимірна графіка не вражає, але наповненості і різноманіття доступних занять рятують ситуацію. Управління зрозуміле, хоча деякі завдання вимагають значних зусиль. Для вбивства доведеться витратити багато куль, навіть якщо стріляти дуже прицільно. Грабежі і ініціація хаосу спонукають багатьох мирних городян до відвертої ворожості, агресії. Спробуйте очолити без отримання плям на репутації. Повага колег-гангстерів необхідно заслужити!


Реклама

завантажити Grand City Thug Crime Gangster 2.20

Нове в цій версії
☆ Bug Fixed
☆ Improved Game Play
☆ New Features Added
☆ New User Interface Added
☆ Lag Fixed
☆ Performance & Security Improvement
Загальна інформація
версія 2.20 (29)
дата завантаження 2020-12-05 07:51
Розмір 92.5 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/29 10:01
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |