опис:

Гра Kings Blood  - це цікава стратегія, в якій має бути обороняти королівство від вампірів і монстрів, продумувати алгоритми битв, закликати на допомогу крутих бійців.

Імператор відправляв велике багато воїнів на звільнення територій від темних сил. На старті історії лицар важко поранений в черговому нерівному бою з нечистю. Безіменний демон пропонує персонажу безсмертя в обмін на неназвану послугу. Ослаблений солдат позбавлений сил, він не здатний заперечити або уточнити які-небудь деталі угоди. Мовчання упереміш з хворобливими стогонами демон сприймає як згоду. Він дарує герою вічне життя і бійців, готових боротися з нечистю, вбивати і жертвувати життям замість того, чиє серце повинно битися вічно.

Після згоди на угоду управління лицарем переходить до користувача. Підопічному можна вибрати зовнішній вигляд з декількох шаблонів, вказати імя та стать. Далі можна виходити на локацію, викликати помічників і брати участь в жорстоких битвах. На стартових етапах доступна тільки піхота, пізніше відбудеться розблокування копейщиков, лучників і навіть кавалерії. Ефективні дії командувача дозволяють збирати і накопичувати червоні камені. Вони обмінюються на поліпшення представників військового загону, придбання нової екіпіровки, прокачування умінь.

Відмінні риси гри Kings Blood:

  • боротьба з нападниками монстрами;
  • кастомизация підопічного;
  • 4 види помічників з унікальними навичками;
  • збір каменів для апгрейда воїнів і здібностей;
  • режими з різними завданнями.

Проект має двовимірним графічним оформленням, гравець бачить ситуацію збоку. У нижній зоні екрану є прямокутники, що символізують типи доступних солдатів. Також є іконки атаки, захисту і відступу, але вони активуються тільки в певні моменти. Одна з фішок геймплея - непередбачувана розвязка заплутаного сюжету. Користувачеві потрібно зясувати, яку плату вимагатиме демон за свої послуги. Умови обміну обумовлені тільки частково, на завершальній стадії очищення територій від зомбі і інших антагоністів лицареві відкриється правда. Приготуйтеся до раптового розкриття таємниць!


Реклама

завантажити Kings Blood 1.2.5

Нове в цій версії
+ We have stabilized the game.
+ We optimized the game.
Загальна інформація
версія 1.2.5 (115)
дата завантаження 2020-11-05 18:22
Розмір 64.14 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки DAWINSTONE на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/25 10:34
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |