Taxi Car Stunts 3D: GT Racing Car Games
0 (0)

Taxi Car Stunts 3D: GT Racing Car Games

опис:

Гра Taxi Car Stunts 3D: GT Racing Car Games  - це прикольні гонки, в яких належить їздити прямо над хмарами, віртуозно дріфтовать на небезпечних поворотах.

Замість банальних асфальтованих трас в мегаполісах розробник пропонує прокотитися по металевим платформ поруч з прірвою. Огородження на всі боки присутні рідко. Основну частину дистанції належить їхати з величезним ризиком падіння в нікуди, причому не тільки справа і зліва. Рампи мають властивість перериватися через часту зміну висоти штучної дороги. Стрибки з коректним приземленням і інші майстерні маневри стають крайньою необхідністю. Без складних прийомів машина просто впаде, а на екрані виникне сумне повідомлення про провал рівня.

Запасна життя трохи збільшує ймовірність подолання шляху з першого разу. Також полегшують завдання точки збереження, хоча вони зявляються рідко. Зверху відображається число зібраних зірок, кількість невитрачених життів, клавіші паузи і повторного проходження поточної траси. У нижній зоні екрану розташовані педалі і стрілки. Перешкоди доводиться жорстоко розбивати, інакше водій не встигне набрати швидкість і реалізувати черговий політ між рампами. Балансувати між швидкісним і безпечним водінням складніше з кожним рівнем.

Відмінні риси гри Taxi Car Stunts 3D:

  • поїздки на швидкісних автомобілях;
  • дороги в формі зигзагів;
  • неймовірні перешкоди;
  • вчинення оригінальних трюків;
  • використання запасних життів.

Незвичайна довкілля змінює сприйняття процесу гонок. Тут відсутні стандартні дороги або звичні фони, навколо тільки небо. Сходження з траси загрожує падінням в нижній шар хмар. Велика кількість платних опцій псує настрій, але в іншому проект цілком гідний. Графічне оформлення симпатичне, фізика опрацьована ретельно. Завдяки інтуїтивному керуванню геймплей дітям теж сподобається. Цілі зрозумілі, але досягати їх вдається не завжди. Перешкоди стають химерними, численні трюки - єдиний спосіб проходження дистанції. Скористайтеся шансом дійти до фінішу!


Реклама

завантажити Taxi Car Stunts 3D: GT Racing Car Games 1.1.2

Нове в цій версії

- Resolved level difficulty issues
- Interesting start and gameplay
- Multiple taxi car selections
- Multiple rewards and gifts
- Resolved crashes issue

Download and play. Give your feedback for future updates.

Загальна інформація
версія 1.1.2 (24)
дата завантаження 2020-06-16 11:14
Розмір 39.32 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/17 12:11
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |