опис:

Гра Juice Farm - Idle Harvest  - це прикольний клікер, в якому належить вирощувати овочі і фрукти, переробляти їх і продавати натуральні соки, салати, закуски.

Фермери, співробітники відділів переробки і доставки чекають хорошого керівника, здатного розкрутити цікавий бізнес. Стартувати краще засіву невеликий грядки, організації якісного поливу і оптимального рівня освітлення. Пророслі рослини необхідно зібрати в спеціальні ємності і відправити на стрічку конвеєра. У спеціальному приміщенні урожай пакується в ящики, а потім потрапляє в вантажівки, які везуть інгредієнти на фабрики. Кожен заповнений вантажівка дає виручку, але час завантаження обмежена, доведеться поспішати для отримання максимального прибутку.

Спочатку видів насіння є мало, в самих процесах вирощування і збору елементів є багато ручної роботи. Перші гроші дозволяють підключити більше людей, приділити увагу часткової автоматизації, розширити асортимент насіння. Можливостей апгрейдів маса, сценарій розвитку бізнесу можна будувати самостійно. Активізація поліпшень заради зростання доходів - одна з головних задач геймплея. Створені окремі фабрики для виробництва різних видів соків, тістечок і салатів. Саме до них повинні доїхати вантажівки з ящиками овочів і фруктів. Слідкуйте за тим, які типи продуктів готові прийняти підприємства.

Відмінні риси гри Juice Farm - Idle Harvest:

  • розвиток перспективної сокової ферми;
  • вирощування і полив культурних рослин;
  • приготування соків, смузі, пирогів і іншого;
  • продаж готової продукції;
  • апгрейд обладнання.

Барвистий симулятор привертає легкістю управління і великим спектром завдань. Тільки від користувача залежить спектр напоїв і страв, які будуть отримувати кінцеві клієнти. Йому належить вивчити всі етапи виробничого процесу, дізнатися відмінності між поливом моркви, гарбуза, брокколі, інших рослин. У міру виконання завдань можна розблокувати нові рівні і можливості. Схематична карта виключає виникнення плутанини в діях. Магазин дозволяє в зручні моменти придбати поліпшення і бустери. Зробіть з маленької ферми велике підприємство з бездоганною репутацією серед клієнтів!


Реклама

завантажити Juice Farm - Idle Harvest 2.1.0

Нове в цій версії
We update Juice Farm regularly so we can make it better for you. Get the latest version for all available features and improvements. This version includes:
- interactive vegetable harvesting
- interactive box loading
Загальна інформація
версія 2.1.0 (65)
дата завантаження 2020-11-29 22:08
Розмір 40.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/16 10:23
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |