опис:

Гра Mafia42  - це мультиплеерная стратегія, в якій громадяни різних професій намагаються обчислити мафіозних особистостей раніше, ніж бандити усунуть їх.

Користувач потрапляє в одну з двох команд, стає представником мафії або мирним городянином. Далі визначається рід діяльності персонажа, існує багато варіантів, серед яких політичні діячі, екстрасенси, розвідники та інші. Разом з професією кожному присвоюються окремі навички, їх потрібно застосовувати для впливу на інших учасників. Одні вбивають, іншим належить розслідувати, треті активно займаються лікувальними практиками.

За допомогою набору карт по черзі виконуються ходи. Потрібно уважно стежити за тактикою кожного, шукати каверзи. Віртуозний обман і вміння перехитрити опонує команду стануть хорошою підмогою для перемоги. А вміння своєчасно відчути фальш, знайти її коріння і викрити хитруна дозволить залишити ошуканців без трофея. Ролі бувають різні, потрібно навчитися красиво грати будь-яку.

Гравці-приятелі мають можливість дискутувати в чаті, обговорювати цікаві моменти. Смайли і різноманітні малюнки допомагають демонструвати будь-які емоції або дії. При вступі в гільдію зявляється опція спілкування з користувачами з усіх континентів. Особистий профіль можна прикрасити шильдиками, скінами, іншими елементами.

Відмінні риси гри Mafia42:

  • поділ на дві опонуючи команди;
  • окремі ролі для кожного учасника;
  • застосування індивідуальних здібностей;
  • 25 цікавих завдань;
  • виконання таємних місій.

Карткова стратегія приваблює користувачів улюбленим стилем гри, зрозумілими правилами. Наявність декількох режимів тільки підсилює інтерес до проекту, формат конкуренції можна вибирати самостійно. Регулярні квести відкривають доступ до хороших бонусів, дозволяють влаштувати якісну тренування для мозку. Таємні завдання відмінно тренують скритність, вчать вести себе хитрішим і не піддаватися на чужі прийоми. Прикольні іконки стануть додатковою мотивацією для вирішення секретних завдань. Проявіть мистецтво переконання, і розкрийте нюанси чужих історій!


Реклама

завантажити Mafia42 3.023-playstore

Нове в цій версії
- February Update : Yut Nori Mini-game Event came out!
Загальна інформація
версія 3.023-playstore (4803)
дата завантаження 2021-02-18 01:15
Розмір 121.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

змінювати порядок запущених програм

Дозволяє програмі переміщувати завдання в активні чи фонові вікна. Програма може робити це без вашого відома.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

NETWORK

NETWORK

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

записувати аудіо

записувати аудіо

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

READ_PHONE_NUMBERS

READ_PHONE_NUMBERS

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки TEAM42 на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/04 12:52
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |