опис:

Гра Escape Game: The Little Prince  - це прикольна головоломка, в якій принцу і пілоту потрібна допомога у вирішенні логічних завдань і знаходженні виходу з дивного приміщення.

Маленький принц сидить посеред кімнати, підібгавши коліна до грудей, опустивши голову на них. Поруч валяється великий червоний літак, що впав носом прямо в підлогу. Недалеко від літального апарату лежить пілот. Відкриті вікна зайняті жирафами і іншими тваринами, всередині приміщення також є представники фауни. Суть події до початку геймплея скрутна для розуміння. Навколо багато завдань, які належить вирішити гравцеві. По ходу необхідно буде знайти логічний звязок між питаннями, що виникли, розібратися з численними таємницями дати можливість персонажам вибратися з чотирьох стін.

У кімнаті багато вільного простору, але значна частина з того, що там є, викликає подив. Шифри та знаки присутні всюди, їх ігнорування віддалить користувача від розгадок. Доведеться по асоціаціям шукати способи розблокування механізмів, відкриття закодованих коробок, виконання інших обовязкових дій. Рішення кожного завдання винагороджується певними предметами, вони стануть в нагоді при зіткненні з наступними головоломками. Важливо підняти знайдений елемент і задіяти його в потрібному напрямку.

Відмінні риси гри Escape Game: The Little Prince:

  • спроби вибратися із закритого простору;
  • пошук предметів, їх грамотне застосування;
  • смішні тварини навколо;
  • зміна ракурсів огляду кімнати;
  • наявність підказок.

Розслабляючий саундтрек допомагає зосередитися, загострити увагу. Кліки на бічні зони екрану дозволяють повернути камеру, поглянути в іншу сторону. Не поспішайте довіряти будь-чого, навіть вікна тут бувають фальшивими. Сюжетна лінія ретельно прихована, розплутувати клубок подій доведеться повільно і обережно. Кожна розкрита таємниця стає найсильнішою ланкою логічного ланцюжка, що допомагає дізнатися задуману розробниками історію. Принц потребує підтримки, самостійно розібратися з ситуацією він не зможе.


Реклама

Escape Game: The Little Prince

Усі додатки Jammsworks на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/02 12:54
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |