опис:

Гра Conquest of Empires  - це цікава стратегія, в якій потрібно будувати королівство, набирати воїнів в армію і виконувати захоплення земель, планувати битви з ворогами.

Гравець править невеликою державою, хоче розширити підлеглі території до величезної імперії. Основне завдання і регулярні другорядні відображаються в нижній зоні екрану. Обидва види місій принципові, проходження квестів не рекомендується відкладати. Успішне виконання завдань можливо тільки при частому наборі бійців. Для залучення новачків знадобляться кошти, їх отримують з податків і не тільки. З певною періодичністю податкова служба дозволяє збирати данину і витрачати її на потреби королівства.

Солдати - одна з важливих витратних статей. Постійно доведеться вирубувати нових персонажів, стежити за їх рівнем лояльності, тренувати в спеціальних таборах. Більше 50 різновидів воїнів дозволяють формувати загони з будь-якими напрямками підсилень. Розробник також пропонує вступати в альянси з реальними користувачами - королями інших земель. Спільно значно легше знищити антагоніста, якщо уважно продумати тактику і діяти злагоджено.

Відмінні риси гри Conquest of Empires:

  • створення потужної імперії;
  • формування армії з 50 видів воїнів;
  • апгрейд юнітів;
  • альянси з військами інших гравців;
  • розширення володінь.

Численні битви і боротьбу за території потрібно поєднувати з будівельними роботами. Зведення будівель і поліпшення інфраструктури - витратні сфери, але без них ідеалу не вдасться досягти. Широкий спектр цілей дозволяє захопитися надовго, виключає монотонність з процесу. Після боїв можна наводити порядок на своїх землях і клопотати про зміцнення армії.

Монети, бонуси, магічні елементи надаються в великому обсязі, мотивують збільшувати темп дій. Будьте готові до несподіваних призів і раптового відкриття можливостей. Строкате графічне оформлення створює цікаву картину, доповнену оригінальної сюжетною лінією. Квести допоможуть знайти відповіді на масу складних питань. Побудуйте ідеальну імперію!


Реклама

завантажити Conquest of Empires 1.33

Загальна інформація
версія 1.33 (34)
дата завантаження 2021-02-06 22:35
Розмір 62.59 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

записувати аудіо

записувати аудіо

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BILLING

BILLING

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/29 10:54
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |