опис:

Гра Royal Crown  - це барвистий онлайн-екшен, в якому належить битися за статус наймогутнішого героя, мірятися силами з десятками персонажів реальних користувачів.

Летить по повітрю корабель скидає героя на чарівні землі. Після мякого приземлення можна зайнятися збором ресурсів, вивченням карти і битвами з різноманітними воїнами, їх в грі представлено 15 класів. Розробник пропонує одиночний режим, де кожен діє самостійно, або командний, де користувачі кооперуються і створюють загони по три героя.

Представники 15 видів бійців кардинально відрізняються по зовнішності, здібностям. Інструменти для апгрейда дають їм різний рівень переваг. Вступати в сутички відразу ніхто не зобовязує, можна спочатку ухилятися від зіткнень, берегти сили, приділяти час дослідження світу. Чари і технології тут сильно змішалися, необхідно навчитися користуватися знайденими предметами і силами. Поступово територія зменшується і битви стають неминучими, адже вижити зможе лише один. Понад півсотні противників обовязково продемонструють завзяття до перемоги, потрібно підготуватися до можливих атак.

Відмінні риси гри Royal Crown:

  • битви з підопічними інших гравців;
  • 15 класів воїнів;
  • одиночна боротьба або участь в команді з 3 бійців;
  • дослідження фентезійних локацій;
  • звуження відкритій території.

Огляд зверху дозволяє бачити те, що відбувається навколо, ідентифікувати небезпеку поблизу. Є опція розкриття великої карти, постійно видно тільки маленьку ділянку, на якій знаходиться персонаж. На майданчику розміщено багато будівель, якщо герой входить в будинок, дах відразу пропадає, щоб гравець бачив, що діється всередині. При виході з будинку дах миттєво відновлюється.

Велика кількість ресурсів і можливість створювати свої інструменти дають свободу в розвитку підопічного. Різноманітність комбінацій з магії і технологій дозволяє розкривати незвичайні таланти. Завдяки гідної графіку бродити по карті дійсно цікаво. Індивідуальності проекту додає поділ геймплея на раунди. Постарайтеся зробити свого персонажа останнім вижив!


Реклама

завантажити Royal Crown 11.0.3

Нове в цій версії
[GRAND OPEN] It’s Show time!
Aceess now to obtain Bella & Spray Reward!
Regular season 1 Starts
New champion Chao, Ballista added
Загальна інформація
версія 11.0.3 (74)
дата завантаження 2021-02-28 23:59
Розмір 37.25 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

записувати аудіо

записувати аудіо

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

Усі додатки LINE Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/25 12:17
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |