опис:

Гра Manor Matters  - це прикольний квест, в якому належить шукати малопомітні предмети, напружувати логіку і розгадувати секрети незвичайної детективної історії.

Персонаж потрапляє в забутий часом особняк і приступає до його ремонту. Необхідно зясувати, як численні зони будинку виглядали раніше, а потім поліпшити обстановку. В процесі гість постійно стикається з головоломками з пошуку предметів. Завдання ускладнюється таймером в лівому верхньому кутку. Відлік часу заважає зосередитися, а задані елементи далеко не завжди знаходяться на виду. Спочатку серед місій буде знаходження швабр і інструментів для будівництва. У міру проходження рівнів зявляються більш вигадливі завдання на зосередженість, уважність і гостроту зору.

Дизайнерська діяльність займає значну частину часу, але вона другорядна. Герой в першу чергу виконує роль детектива. Наводячи порядок на майданчиках, він дізнається про те, що відбувалося в будинку раніше. Осколки містичної сюжетної лінії доведеться скласти в єдину історію, розібратися в нюансах події. Розкриття таємниць призведе до скарбів і глибоко захованої істині. З будівлею будуть відбуватися дивні ситуації: бурхливий вітер може розбивати вікна і провокувати падіння люстри прямо на помічника, що дає багато підказок. Інші неприємні моменти також можуть налякати. Можливо хтось навмисно намагається викликати напади страху.

Відмінні риси гри Manor Matters:

  • детальне дослідження старої садиби;
  • пошук різних предметів;
  • відновлення первісного вигляду майданчиків;
  • коригування стилю інтерєру;
  • можливість дістатися до скарбів.

Якісна опрацювання деталей змушують концентруватися на процесі і вдивлятися в дрібниці. Необхідна інформація дається в текстовому вигляді, а в звуковому оформленні присутній тільки спокійна музика. Мальована графіка ефектно візуалізує, що відбувається. Сюжетна лінія приваблює і занурює в містичні події, а зміна обстановки в приміщенні допомагає відволіктися і обдумати отримані раніше факти. При вирішенні головоломок варто памятати, що предмети можуть бути заховані в будь-якому куточку і виглядати непомітно. Дізнайтеся секрети старовинного особняка!


Реклама

завантажити Manor Matters 2.2.1

Нове в цій версії
A major update is here!

- Piñatas filled with cool rewards are waiting for you in a new Fun Party event. Beat levels, break piñatas, collect rewards!
- Rockville Explorer is back! Clear scenes for a chance to win the main prize!
- Check out three new amazing locations: the Hattery, the Bookshop, and the Pavilion.
- Play brand new search modes!

Enjoy the game! The Manor Matters Team.
Загальна інформація
версія 2.2.1 (1000221)
дата завантаження 2021-02-06 22:27
Розмір 104.8 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

google

google

Усі додатки Playrix на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/23 10:00
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |