Counter Attack - Multiplayer FPS
0 (0)

опис:

Гра Counter Attack - Multiplayer FPS  - це онлайн-шутер зі складними місіями і реальними супротивниками, крутим арсеналом зброї битвами 5 × 5.

Гравцеві пропонується аналог знаменитого CS, з можливістю установки на смартфон. Проект поліпшений відповідно до новими можливостями ігрових сценаріїв, але основне завдання залишається колишньою. Спецназ протистоїть терористам і намагається знешкодити зловмисників. Підготовлені бандити не здаються і планують нейтралізувати представників спеціального військового підрозділу. Обидві сторони намагаються вбити опонентів за максимально короткий час. Також в процесі можуть виникати додаткові завдання, такі як установка вибухової речовини або порятунок наляканих заручників.

Для бажаючих випробувати сили в спрощених умовах передбачені битви з ботами. Штучний інтелект не піддається, але допомагає звикнути до особливостей геймплея. Після отримання подібного досвіду виходити на сутичку з справжніми гравцями значно комфортніше. В онлайні зручніше починати підбір і тестування зброї. Від розмаїття пістолетів, дробовиків, снайперських гвинтівок, ножів, гранат та інших засобів для атаки розбігаються очі. Та й стратегію дій необхідно обміркувати заздалегідь. А після підготовчих процесів можна в абсолютній боєготовності виходити на реальну битву.

Відмінні риси гри Counter Attack:

  • виконання місій в командах спецназу або терористів;
  • вражаючий вибір зброї;
  • мультиплеер за участю до 10 персонажів;
  • 3 режими геймплея;
  • оффлайн-тренування.

Шанувальники CS оцінять ідеальну адаптацію нового проекту під мобільні пристрої. Управління гнучко настроюється, користувач самостійно визначає алгоритм взаємодії з підопічним. Радує ретельне опрацювання 5 карт, численні будівлі, обєкти різних видів і розмірів. Завдяки якісній тривимірній графіці дослідження місцевості дарує справжнє задоволення. Звуковий супровід гідне, без надмірностей. Беріть участь в жорстких перестрілках, подбайте про якісне виконання місій незалежно від сторони конфлікту. Противник повинен бути переможений!


Реклама

завантажити Counter Attack - Multiplayer FPS 1.2.42

Нове в цій версії
• Servers are working NOW! Please update!
Загальна інформація
версія 1.2.42 (120004200)
дата завантаження 2021-01-26 10:35
Розмір 52.32 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/21 10:05
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |