Exactamundo: World Trivia Tour
0 (0)

опис:

Гра Exactamundo: World Trivia Tour  - це цікава вікторина, в якій належить розширювати знання про Землю, відповідати на непрості питання, подорожувати по планеті.

Персонаж гуляє по земній кулі, за кілька кроків долає дистанції між віддаленими містами. У кожній новій точці його очікують знамениті в різних сферах люди. Політики, полководці, зірки естради раді вітати героя в черговому місті. При зустрічі доведеться інтелектуально попрацювати, відповісти на каверзні питання про події, обєктах, цінностях, історичних фактах, повязаних з поточним місцезнаходженням. Необхідно визначити правильних варіант відповіді зі списку запропонованих. Для наочності питання супроводжуються фотографіями, щоб чіткіше уявляти предмет обговорення.

Ерудований мандрівник отримує щедру нагороду за правильні рішення завдань, монети автоматично падають в скарбничку, капітал примножується. Крім монет герою запропонують дорогоцінні камені і давно загублені реліквії. Чим більше елементів вдасться зібрати, тим ширше спектр доступних відкриттів. На верхній панелі можна відстежувати кількість монет, інших бонусів і доступних в конкретний момент часу питань. Вирішувати всі завдання одного міста не обовязково. Після кількох вірних реплік відкривається шлях до нової локації (там вже чекає черговий відомий герой). Розблокування наступної країни вимагає додаткових зусиль.

Відмінні риси гри Exactamundo: World Trivia Tour:

  • подорож по 120 точок світу;
  • тисячі питань про планету;
  • зустрічі з відомими особистостями різних часів;
  • цікаві завдання;
  • збір зниклих артефактів.

Серед запропонованих варіантів відповіді зустрічаються смішні і безглузді версії, але реалістичних тез значно більше, ніж правильних тверджень. Графічне оформлення строкате і дуже спрощене, діалоги допомагають орієнтуватися в ситуації, кожен хто викликає духа представляється, коротко уточнює свою сферу діяльності. Огляд зверху дає можливість гравцеві бачити велику ділянку землі, переміщати персонажа по континенту, навіть долати океани в один клік. Мерилін Монро, Клеопатра, інші знаменитості з нетерпінням чекають прибуття вашого підопічного. Розширюйте кругозір і вбивайте зустрічних глибиною знань!


Реклама

завантажити Exactamundo: World Trivia Tour 0.9.79

Нове в цій версії
Bugfixes to Quizmas edition
Загальна інформація
версія 0.9.79 (79)
дата завантаження 2020-05-19 12:35
Розмір 39.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 7.1.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/20 10:34
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |