опис:

Гра Heroes of Abyss  - це прикольна стратегія, в якій має бути полювати на чудовиськ, застосовувати карти з особливими навичками для знищення грізних ворогів.

Фантастичні підземелля обіцяють численні зустрічі з монстрами всіх видів. Підготуватися до зустрічі з конкретним істотою не вийде, випадкова генерація обстановки гарантує сюрпризу і складності. У кожному покроковому битві гравець користується своїм набором карт, одна дія допускає застосування декількох активів для нанесення шкоди. Після удару необхідно дати можливість противнику відповісти. Зазвичай опонент виконує один сильний маневр, а потім смиренно чекає атаки з боку мисливця.

Грамотне поєднання карт дозволяє бити сильніше, оперативно виводити з ладу антагоніста. Але іноді доводиться витрачати ходи на лікування карт або власне відновлення. Перемога в бою приносить золото, грошову нагороду та інші призи. Широкий спектр апгрейдів допомагає налаштовувати персонажа, самостійно визначати напрямки для підсилень. Також регулярно доводиться стикатися з вибором різних подій або освоєнням одного з декількох запропонованих умінь. Колода поступово збільшується, сумарно в проекті створено більше 180 карт, ефектність комбінацій залежить від фантазії користувача.

Відмінні риси гри Heroes of Abyss:

  • покрокові битви з монстрами;
  • збір колоди з різноманітними опціями;
  • поліпшення здібностей;
  • кабінет алхімії з зіллям і іншими речовинами;
  • різноманітність подій, прийняття рішень.

Стратегія радує вибором нагород і можливістю розвиватися в бажаному руслі. Якщо стандартні бойові функції хочеться розбавити чимось чарівним - загляньте в кабінет алхімії, там є корисні засоби для героя і отруйні для його ворогів. Всі відразу взяти не можна, але можна визначитися, що корисніше на конкретному етапі. Монстри дивують своїми видами і небаченою силою. Іноді супротивники набагато сильніше мисливця, спеціальна шкала дозволяє відстежувати показник витривалості, бачити шкоди від кожної дії. Завдяки цьому можна міняти тактику прямо в процесі бою. Необхідно знищити антагоністів й розгадати темні секрети підземель!


Реклама

Heroes of Abyss

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/20 12:31
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |