опис:

Гра Hidden Survivor  - це кумедна вижівалка, в якій доведеться влаштовувати хованки, займатися пошуком їжі та інших ресурсів в режимі мультиплеєра.

Після невідомого катаклізму мила дівчина прокинулася в якомусь дивному будинку. Вона зрозуміла, що потрапила в паралельний світ і тепер повинна пристосовуватися до зовсім інших умов існування. Знайдена маленька книга містить багато детальних інструкцій, від коректності дотримання правил безпосередньо залежить тривалість і якість життя. Спочатку дається інформація про дієту, важливих продуктах і їх вплив на організм. У приміщенні також знаходяться інші вижили, стеження за їх раціоном входить в обовязки гравця. Потрібно контролювати основні показники кожної людини, враховувати рівень голоду, спраги і радості.

Пробудження сталося в безпечному притулок, але банальний голод змушує зробити першу вилазку. Шукати продукти необхідно на двомірних майданчиках, де підопічні інших реальних користувачів бродять з аналогічною метою. Зіткнення з чужим персонажем може привести до бійки, вибивання всього зібраного. Далі слабкий ризикує розпрощатися з життям. Для мінімізації подібного результату можна прикинутися урною, холодильником, табуретом або іншим предметом. Перетворення в мишей та іншу живність також вітається. Досвідчені користувачі за інструкціями знають, як себе вести при зіткненні з чужинцями і періодично навіть провокують такі події.

Відмінні риси гри Hidden Survivor:

  • облаштування в незнайомому світі;
  • вивчення та дотримання оптимальної дієти;
  • регулярні рейди за їжею;
  • боротьба за корисні предмети з персонажами інших гравців;
  • детальні інструкції з виживання.

Прогулянка по небезпечній локації займає кілька хвилин. Потім ті, що вижили повертаються в свої притулки, годують тих, хто там живе, відпочивають, дізнаються нову інформацію і розмірковують про перспективи. Крім їжі під час рейдів рекомендується підбирати інші обєкти, в проекті добре розвинений алгоритм крафтінга, ресурси потрібні всякі. Цікава сюжетна лінія і відсутність страшних сцен роблять аркаду цікавою навіть для дітей. Прогулянки по територіях, де рух неживих елементів вважається звичайним явищем, стають прикольним розвагою. Постарайтеся прожити довше в запропонованих умовах!


Реклама

завантажити Hidden Survivor 3.00

Нове в цій версії
・New Festival “Fairytale Festival” is here! New Portraits and new Skins can be earned from this Festival.
・Added time-limited mini game “Dragon Boat Racing”, come try your luck!
・Carry out a merchandise questionnaire survey. Fill out the simple questionnaire and get rewarded!
Загальна інформація
версія 3.00 (593)
дата завантаження 2020-06-05 15:20
Розмір 66.7 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/19 12:28
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |