опис:

Гра Evangelion Battlefields це своєрідний файтинг, в якому найголовніше - всесвіт, в рамках якої події і будуть розвиватися, а вже про неї ми розповімо докладніше.

Підготували гру в студії mobcast і складно сказати, що у неї вже був досвід створення таких ігор, так як більша частина проектів - спортивні, а тут мало того, що файтинг, так ще й з культовим назвою! Проте, судити шанувальникам, адже саме вони формуватимуть рейтинг.


Щоб розуміти, що відбувається потрібно знати що таке Evangelion. Якщо коротко - це дуже відоме і дуже популярне аніме, яке дебютувало в 1995 році, а серії випускалися 2 роки, зібравши навколо себе величезну кількість шанувальників і навіть цілий культ. Як і в ОРИГИН, тут нас чекають битви механічних роботів, які керуються людьми, причому реалізовано все в форматі файтинга, з незвичним для жанру видом від третьої особи. Що приємно - графіка і анімація гідні, цілком нагадують оригінал і не будуть різати око. Крім цього є цікаві вставки з знайомими героями і навіть натяки на сюжет, який завжди був сильною стороною франшизи.

Однак, в очі відразу впадає ряд недоліків, які були б прийнятні в 1995 році, але ніяк не сьогодні. Наприклад - повна пасивність навколишнього світу, який не руйнується, не впливає на те, що відбувається і по суті, створений тут «для меблів». Битви на перший погляд виглядають досить захоплюючими, але на ділі дуже затягнуті і їх складно назвати динамічними, а управління і наявні прийоми не дозволяють отримати «повний» контроль над ситуацією, так що, завжди буде відчуття обмеженості.


Особливості гри Evangelion Battlefields на андроїд:

  • Військові за мотивами культового аніме це завжди круто!
  • Приємна 3D графіка
  • Сюжет, що описує драму, яка розгортається між головними героями
  • Озвучка акторами оригінального серіалу
  • Є можливість битися з друзями
  • Гра безкоштовна і поки не містить рекламу

Недоліки гри:

  • Убогий навколишній світ, з яким неможливо взаємодіяти
  • Обмежений набір прийомів і дивна механіка бою
  • Присутні покупки, що в цілому очікувано

Підсумок: складно судити гру Evangelion Battlefields не знаючи повного сюжету і вже тим більше, не будучи фанатом класичного серіалу. Цілком можливо, саме завдяки сюжету і можливості зайвий раз побачитися з улюбленими героями повністю перекривають інші недоліки. Але так чи багато шанувальників залишилося з 1995 року?


Реклама

Evangelion Battlefields

Усі додатки mobcast на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(1)
1.23★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/19 10:59
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |