опис:

Гра Zombie Survival  - це апокаліптичний шутер, в якому доведеться битися з зомбованими створіннями днем і облаштовувати табір для безпечного відпочинку вночі.

Історія починається банально: експерименти з сумнівними медикаментами призводять до тотального зараження населення непізнаним раніше недугою. Люди поголовно перетворюються на зомбі і трощать все навколо, наближаючи кінець світу. Підопічному гравця дивом вдається вижити, тепер він зобовязаний пристосовуватися до нових умов існування. У денний час доби можна поповнювати запаси ресурсів, проте в процесі належить зустрітися з масами антагоністів різних видів. При вигляді потенційної жертви вони стають активнішими, і починають рухатися прямо на головного героя.

Завдання користувача - цілитися в голову ворога і влучно стріляти, намагаючись уникати зменшення дистанції між людиною і ходячим мерцем. При стрільбі необхідно стояти на місці, можливість здійснювати перебіжки відсутня. Якщо вдалося розправитися з хвилею супротивників - можна просунутися далі, рівно до моменту зустрічі з наступними ворогами. Після знищення кількох хвиль рівень завершується, воїн отримує бонуси за виконання місії. Нагороди витрачаються на поліпшення зброї, вдосконалення навичок і апгрейд інших важливих параметрів.

Відмінні риси гри Zombie Survival:

  • прицільна стрільба по ходячим померлих,
  • багато різновидів супротивників;
  • зведення і захист бази;
  • півсотні типів зброї;
  • ресурси для апгрейда.

Після заходу сонця бродити по територіях небезпечно, краще замкнутися на своїй базі, зміцнити її і перечекати до наступного ранку. У бродилки передбачені цікаві локації, битви на відкритій місцевості і в приміщенні. Нежить може виникати з будь-якого боку і буквально падати зі стелі перед носом вижив. Коли ворог знаходиться дуже близько, він затіває бійку і завдає шкоди здоровю персонажа. Віртуозне володіння зброєю - не привід нехтувати рукопашним боєм, запас здоровя лімітований, аптечка теж має обмеження. Тренуйте навички стрільби, проявляйте спритність і швидкість реакції, вишиковуйте власну стратегію виживання серед нежиті!


Реклама

завантажити Zombie Survival 1.7.1

Нове в цій версії
- Improved performance and less battery consumption.
- Fix critical bugs.

Have feedback? Let us know at https://fb.com/ZombieSurvival.VNG
Загальна інформація
версія 1.7.1 (107019463)
дата завантаження 2020-06-05 15:16
Розмір 80.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

завантажувати файли без сповіщення

Дозволяє програмі завантажувати файли за допомогою менеджера завантажень без будь-якого сповіщення для користувача.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/18 12:29
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |