опис:

Гра Traffix 3D  - це прикольний симулятор, в якому потрібно управляти рухом машин на міських дорогах, уникати аварій, допомагати водіям долати складні перехрестя.

Користувач виконує роль регулювальника і контролює дорожній рух на невеликій ділянці певного міста. Транспортні засоби часто проїжджають перехрестя, орієнтуючись на показники світлофора. Для запобігання зіткнень і забезпечення безпеки учасників трафіку необхідно вчасно включати і вимикати червоне світло. Водії не прагнуть до порушень і чітко дотримуються правил. Затримка виникає лише при запізнілої реакції гравця. Зіткнення не деталізуються, але наявність події зобовязує проходити рівень заново.

Ситуація видно зверху, види транспорту зображені схематично. По звуку, розмірами і загальним обрисам відрізнити автомобіль від поїзда або іншого виду транспорту. На стартових рівнях порівняно легко справлятися з єдиною розвилкою. Точка огляду дозволяє помічати машини задовго до точки перетину доріг. Пізніше доводиться працювати в більш складних умовах, стежити за тим, що відбувається біля кількох світлофорів відразу.

Багаторівневі розвязки додають напруги, іноді найнебезпечніші зони можна розглянути через надбудованої вище траси. Також періодично виникає плутанина, коли в поспіху перемикання здійснюються без потреби, адже по верхній і нижній дорогах можна одночасно їхати в різні боки.

Відмінні риси гри Traffix 3D:

  • регулювання руху в містах всього світу;
  • своєчасне перемикання світлофорів;
  • взаємодія з різним транспортом;
  • розблокування нових автомобілів;
  • багаторівневі розвязки.

Кожне завдання - розвилка в одному з мегаполісів. Проходячи далі можна подорожувати по світу, розробник обіцяє поступово збільшувати перелік міст. Успішно виконана місія приносить цінні монети. Мінімалізм в графічному оформленні виключає відволікаючі нюанси, дає можливість зосередитися на вирішенні основних завдань. Уважність і швидка реакція будуть запорукою успіху на будь-який розвилці!


Реклама

завантажити Traffix 3D 4.1

Нове в цій версії
-Performance Improvements
-Small Bug Fixed
-Language Typo Corrections
Загальна інформація
версія 4.1 (31)
дата завантаження 2020-05-17 14:27
Розмір 32.28 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

SET_ALARM

SET_ALARM

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/18 10:26
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |