опис:

Гра Legends of Runeterra  - це цікава карткова стратегія, в якій належить зібрати круту колоду з персонажами з Ліги Легенд і прокласти собі шлях до тріумфу.

На старті користувач проходить досить короткий навчання, вникає в нюанси механіки проекту. Основне завдання полягає в грамотному комбінуванні карт і формуванні виграшної стратегії для обнулення сил противника. 24 карти тримають чемпіонські позиції, на них зображені персонажі з популярної ігрової всесвіту. Роль звичайних виконують герої, які раніше не були помічені. Карти розділені на 6 регіонів, представники кожного володіють надзвичайними здібностями. Завдяки поєднанню героїв з різних регіонів формується сильніший загін.

Опонувати буде реальний гравець або штучний інтелект. У битві необхідно атакувати і захищатися. При атаці кращим результатом буде знищення чужого нексуса. Захисна реакція спрямована на мінімізацію збитку для бази. Сам нексус має 20 балів здоровя, найменші втрати в цьому напрямку ведуть до значного ослаблення супротивника. Карти викладаються перед полем, де відбувається накопичення пасивних елементів і активізація навичок. Гравець самостійно визначає, пустити героя в хід або почекати інший, більш відповідній ситуації.

Відмінні риси гри Legends of Runeterra:

  • покрокові карткові битви;
  • 24 персонажа з опціями апгрейда;
  • 6 регіонів, унікальні навички в кожному;
  • розширення і доповнення колоди;
  • PvP і PvE формати.

Проект може похвалитися приємним графічним оформленням і яскравими спецефектами. Чемпіонам доступні посилення, саме на підвищення рівня певних героїв часто робиться ставка. Додатково можна підтягувати карти за зароблені осколки або монети. Також передбачені магічні заклинання з вибуховим, швидким або повільним результатом. Від вибору фази ходу іноді залежить вся партія, потрібно уважно поставитися до чарівних фраз. Продумана система бонусів мотивує на нові перемоги і дозволяє відстежувати прогрес. Спробуйте зібрати колоду за мінімальний час і обіграти ворога за допомогою неординарних ходів!


Реклама

завантажити Legends of Runeterra 02.02.022

Нове в цій версії
Patch 2.2.0 introduces a new high-variance Lab and various quality of life improvements.

Full Patch 2.2.0 notes at https://playruneterra.com/en-us/news.

This patch:
-Display language can now be set from the in-game settings
-Visual update for card design
-New Lab
Загальна інформація
версія 02.02.022 (202022)
дата завантаження 2021-02-27 00:23
Розмір 24.44 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/17 10:54
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |