опис:

Гра Sky Block  - це творча вижівалка, в якій потрібно продовжити своє перебування на острові, контактуючи з різними персонажами і виконуючи цікаві завдання.

Підопічний гравця потрапляє на піксельний острів, оглядає його, і починає облаштовувати території. Чудовий момент для включення фантазії, реалізації нестандартних ідей. Можна побудувати цілу імперію, продумати алгоритм розміщення різних будівель, встановити механізми для видобутку ресурсів з надр. Знайдені скарби дозволяють мінімізувати обмеження і користуватися всіма розблокованими опціями. Ігрові речі легко продаються і купуються, в спеціальному магазині завжди багато крутих пропозицій.

При дослідженні печер персонаж неодмінно зіткнеться з монстрами, хоча нечисть періодично гуляє і на найбільш видних місцях. Боси також не упускають шансу вигнати новоявленого гостя. Битви з чудовиськами - важлива складова пригоди.

В онлайні можна взаємодіяти з іншими героями, спільно будувати інфраструктуру, вирішувати питання. Допускається запрошення користувачів на свою ділянку суші або відвідування чужих земель. При підключенні до приятеля будь-які завдання розрулювати швидше, але поява в світі незнайомого гравця теж гарантує цікавий досвід, а можливо і формування нової дружби. В онлайні з усіма складнощами доводиться справлятися самостійно, однак за рішення не потрібно звітувати перед незнайомцями.

Відмінні риси гри Sky Block:

  • створення островів і будівництво обєктів на них;
  • дослідження околиць;
  • видобуток цінних ресурсів;
  • запрошення інших користувачів на свої землі;
  • PvE і PvP режими.

Розробник пропонує розглянути світ як набір островів, де виживати складно, але реально. Графіка в кубічному стилі додає в історію ретро-ноти. Основну місію можна розглядати як небезпечну місію з високими ризиками, або забавна пригода, яке приносить веселощі. У пісочниці гравець визначається зі стратегією і вершить долю довіреної йому маленького світу. Насолоджуйтеся красивим інтерфейсом і приємним музичним фоном, виживаючи в незвичайних кубічних просторах.


Реклама

завантажити Sky Block 2.1.0

Нове в цій версії
What's new in 2.1.0
1.Game optimizated
Загальна інформація
версія 2.1.0 (3985)
дата завантаження 2020-12-05 07:18
Розмір 76.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

закривати інші програми

Дозволяє програмі припиняти фонові процеси інших програм. Це може зупиняти запущені програми.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

sp

sp

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/04 13:01
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |