опис:

Гра Frontier Justice  - це цікавий симулятор, в якому потрібно ловити злочинців, брати участь в дуелях, постійно ризикувати в атмосфері Дикого Заходу.

Негідників на території вистачає, гравець управляє певним борцем за справедливість. Головна мета - знизити рівень злочинності в регіоні. Можна вибрати стать персонажа, а потім почати небезпечну пригоду. На шляху доведеться зустрічатися з великою кількістю людей, одні з них будуть загрожувати, інші - просити про допомогу. Користувач в праві вирішувати, які прохання задовольняти, а які ігнорувати. Діалоги з різними героями відбуваються постійно, на принципові питання співрозмовників даються варіанти відповідей. Від обраної репліки залежить наступні дію, воно визначає напрямок розвитку подій.

Розборки з лиходіями - складна місія, яка вимагає якісного зброї. Користувачеві надається гідний арсенал, а грамотна робота дозволить розширити набір доступних інструментів для нападу. Тут є все необхідне, від револьверів, дробовиків і снайперських гвинтівок, до нестандартних моделей ножів. Ретельно підготуйтеся до дуелі, захоплення втікачів, захист від груп озброєних осіб. Користувач бачить все зверху, від третьої особи, але в моменти пострілів ракурс змінюється, час уповільнюється і дається можливість навести точний приціл.

Відмінні риси гри Frontier Justice:

  • погоні за злочинцями;
  • полювання на тварин;
  • круте зброю з опціями апгрейда;
  • зміна погоди і часу доби;
  • ігрові автомати з прибутком і нагородами.

Розробник створив широкий спектр завдань, герой з будь-якими талантами обовязково знайде собі заняття до душі. Крім першочерговим полювання за головами нехороших людей можна зайнятися будівництвом різних будівель, розведенням коней, азартними іграми та іншими цікавими справами.

У графічному оформленні повністю дотримується антураж вестерна. Персонаж може відчути на собі різні погодні та кліматичні умови. Муки в пустелі на спеці змінюються небезпеками в густому лісі серед диких тварин. Але спека стане дрібним незручністю в порівнянні з високими сніговими покривами. Знайомтеся з різноманітними героями того історичного періоду, знищуйте негідників і будуйте карєру, щоб стати місцевою легендою!


Реклама

Frontier Justice

Усі додатки ONEMT на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/05/03 13:07
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |