опис:

Гра DUST  - це прикольний екшен, в якому потрібно відновлювати побут після апокаліпсису, будувати, шукати ресурси і паралельно протистояти зомбованим істотам.

Апокаліпсис перетворив території в руїни, але торкнувся далеко не все людство. Деякі люди залишилися в живих і тепер намагаються частково відновити звичне середовище. Необхідність багато трудитися не викликає напруги, лякають тільки регулярні атаки зомбі. У плані дій повинен бути пункт про захист від цих створінь. Можна знайти велику кількість ресурсів і частина з них виділити на створення передового зброї.

За будівництво різних будівель також несе відповідальність гравець. Діалоги і своєчасні підказки від помічників допоможуть розібратися в розстановці пріоритетів. У воїнів на передовій трапляються поранення. Необхідно в тилу організувати лікування для травмованих. Розвідники також регулярно ризикують здоровям і потребують медичної допомоги.

Можливий дальній і ближній бій, тому в арсенал варто додати різні моделі інструментів для нападу і захисту. Вороги насуваються хвилями, потрібно бути постійно готовим до зустрічі з ними. Після знищення чергової хвилі рекомендовано повернутися до містобудівних та дослідницьким процесам. Ігрові майданчики досить просторі, пошук різноманітних предметів і вивчення околиць може захопити надовго. Виконання місій зробить це проведення часу більш продуктивним.

Відмінні риси гри DUST:

  • боротьба з нападниками ходячими мерцями;
  • видобуток ресурсів;
  • виробництво зброї та інших елементів;
  • зведення будівель, відновлення міста;
  • дослідження світу, пошук способів виживання.


Піксельний графічне оформлення створює відчуття повернення до старих ігровим проектам. Зеленуватий відтінок акцентує увагу на небезпеці кожного процесу. У запропонованому екшені можна і зомбі постріляти і розгорнути дослідницьку діяльність. Пошук предметів тут також присутній, а от стратегії створення інфраструктури залежить рівень спокою людей, або масштаби їхнього страху. Розвивайте місто і гарантуйте безпеку кожному, хто зумів вижити в постапокаліптичній ситуації!


Реклама

завантажити DUST 0.9.106

Загальна інформація
версія 0.9.106 (106)
дата завантаження 2020-09-04 18:13
Розмір 61.07 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

Усі додатки I-eye studio на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/30 12:02
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |