опис:

Гра Bless Mobile  - це барвистий екшен, в якому потрібно виживати у відкритому світі, полювати, досліджувати території, битися з монстрами, боротися за свої права.

Користувач вибирає персонажа і налаштовує його з будь-яким рівнем деталізації. Крім статі, зачіски, кольору шкіри та інших стандартних параметрів, можна відрегулювати розміри частин тіла, вказати бажані пропорції. У фантастичному світі зовнішність буває дуже екстравагантна, шанувальники тривалої кастомізації можуть зависнути на цьому етапі надовго) Наступний крок - поява героя в шалено красивому світі з великою кількістю небезпек. Персонаж може займатися різною діяльністю, полювати, вирощувати рослини, вивчати запропоновані території з багатьох ракурсів.

Але в фантастичних джунглях багато монстрів, вміння протистояти їм необхідно відточувати постійно. У верхній зоні екрана відображаються схематична карта і перелік відкритих / заблокованих апгрейдів. Ближче до нижнього кута є кнопки виконання різних дій, використання зброї та інших інструментів. Кілька успішних маневрів поспіль під час бійки формують комбо і дають право на отримання бонусів. Бойові можливості потрібно вдосконалювати, з урахуванням частоти появи ворогів, можливість тренуватися є завжди. Для більш ефективного опонування ворогам рекомендується входити в спеціальні гільдії, створювати штаби, обговорювати з соратниками пріоритетні питання.

Відмінні риси гри Bless Mobile:

  • виживання серед різних видів істот;
  • створення гільдій, спілкування, обмін планами;
  • часта поява недоброзичливців;
  • зіткнення з босами;
  • гнучке налаштування зовнішнього вигляду героя.

Розробники створили для багатокористувацького ролевика глибоку історію. Дослідження таємниць минулих століть може захопити надовго тих, хто знає корейську мову. Численні діалоги і текстові підказки поки будуть корисні тільки для них. Весь казковий світ був продуманий до деталей, і навіть при наявності мовного барєру тут є чим помилуватися. Облики персонажів вражають, кожна битва супроводжується спецефектами, будь-який удар стає цілим подією. Переміщення по майданчиках може бути і самостійне, і на тварин. Спробуйте втихомирить монстрів і підкорити цей чарівний світ!


Реклама

Bless Mobile

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/27 10:34
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |