опис:

Гра Standoff 2  - це нова версія популярного шутера, в якому має бути вбивати ворогів, знешкоджувати поставлені терористами бомби, користуватися різною зброєю без апгрейдів.

Гравцеві дістається підготовлений боєць, який бажає відразу приступити до виконання призначеної місії. Є три варіанти розвитку подій, вибирати режим можна під настрій. Командне бій має на увазі перестрілку з чужинцями. Основною метою стає знищення максимального числа ворогів. Є режим з бомбою, де частина користувачів закладає вибуховий пристрій, а інша частина - намагається знайти і знешкодити його. Після 15 коротких раундів визначається виграла команда. Останньою значиться гонка озброєнь, де доведеться вбивати ворогів з різних моделей вогнепальної і холодної зброї.

Пізніше обіцяють додати інші режими, але поточний перелік теж підходить для багатьох користувачів. У кожній ситуації можливості стрільців ідентичні, жоден користувач не має привілеїв або можливостей їх отримати. Відсутність рейтингів, поліпшень і статусів дозволяє розраховувати виключно на ігровий досвід. Розробник свідомо зробив короткі за часом епізоди, щоб без шкоди і ризиків запускати проект, а потім перемикати увагу, як тільки виникне необхідність.

Відмінні риси гри Standoff 2:

  • 6 деталізованих локацій;
  • великий арсенал зброї;
  • видобуток рідкісних скінів;
  • короткочасні сесії;
  • 3 формату геймплея з різними місіями.

Естетичні майданчики радують око, але їх порівняно мало. Хороша графіка, зрозуміле управління і зручний приціл дають можливість швидко звикнути до геймплею. Зміна засобів нападу змушує регулярно міняти тактику дій, адже з автоматом і з ножем в руках потрібно вести себе по-різному. За реальні гроші можна купити тільки екстравагантні скіни для зброї. Частина з них безкоштовна, а ще деякі моделі можна отримати обєднанням простих кольорів. На технічні характеристики ці фактори не впливають, такий бонус призначений для візуального виділення з натовпу. Станьте досвідченим стрільцем і змусьте тремтіти новачків з аналогічним арсеналом!


Реклама

завантажити Standoff 2 0.15.1

Нове в цій версії
The Little Helper Protocol festive event has come to an end. But don't be sad because of it, a lot of adventures are waiting for you ahead.
As for now, let's us tell you what's new happened in this patch:

[Added]
• New Veteran medals 2021
• New animations of the jKommando knife
[Fixed]
• Crevices between walls on maps
• Some weapons weren't displayed in the statistics section
• The sound of bomb defuse didn't perform, when a player was shooting.
Загальна інформація
версія 0.15.1 (255)
дата завантаження 2021-02-17 16:58
Розмір 63.89 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

REQUEST_DELETE_PACKAGES

REQUEST_DELETE_PACKAGES

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

GET_COMMON_DATA

GET_COMMON_DATA

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки AXLEBOLT LTD на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.78★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/26 11:43
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |