опис:

Гра HEAVEN TRAVEL  - це наповнена магією історія, в якій дівчинка шукає пазли памяті, робить відкриття, дізнається дивовижні таємниці і намагається врятувати великий літній луг.

Головна героїня з незвичайним імям Лофн прокидається посеред травянистих рослин. Вона розуміє небезпеку насуваються подій, але не знає, в чому саме полягають ризики. Починається пригода в розміреному темпі, де має бути багато роздумувати про життя, аналізувати глобальні цілі і переглядати основні пріоритети людини. Дівчинка шукає осколки памяті, щоб зберегти особливе дерево, що зберігає багато таємниць. У чарівному просторі вона буде багато спілкуватися з живими і неживими персонажами, отримувати підказки та поради.

У подорожі також доведеться шукати спеціальні сувеніри, а потім вибирати способи їх використання з декількох доступних варіантів. Темні сили встигли застосувати своє зле чаклунство, заклинання допоможуть їх зняти. Але з магією необхідно діяти вкрай обережно, щоб не включити її зворотну дію. Кілька історій раптово переплітаються, утворюючи єдину, дуже заплутану легенду. Тільки уважне вивчення додаткової інформації дозволить розібратися в цих нетрях. Розробники пропонують поглянути на місію кожного індивідуума під іншим кутом.

Відмінні риси гри HEAVEN TRAVEL:

  • порятунок древа памяті і чарівного літнього луки;
  • зустрічі з милими героями;
  • використання різних сувенірів для виконання завдань;
  • зняття темних заклинань;
  • несподівані повороти сюжету.

Атмосфера спокою й умиротворення виділяє гру серед інших проектів. Мяка мелодія і мальована графіка допомагають зануритися в казковий простір і ненадовго забути про те, що відбувається поза екраном. Сюжетна лінія заворожує, дівчинка регулярно дізнається нові секрети, щоб складати з фрагментів цілісну історію. Застосування сувенірів і вибір подальших дій впливає на розвиток ситуації. Дозвольте собі відволіктися від буденної суєти, поглянути на світ з іншого ракурсу і допомогти підопічної виконати масштабне завдання.


Реклама

завантажити HEAVEN TRAVEL 2.32

Нове в цій версії
Fixing Arabic Text Problems
Fixing that Save Photo Function in Memory Tree does not work on some devices
Fixing Text
Загальна інформація
версія 2.32 (293)
дата завантаження 2021-02-28 23:56
Розмір 88.98 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/21 12:33
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |