опис:

Гра Gear for Heroes: Idle Craft  - це злегка модернізований клікер, в якому потрібно розвивати кузню, кувати екіпіровку для солдатів, щоб вони могли завоювати території для імперії.

Військо готове захищати свої землі і боротися за нові ділянки, але без якісного зброї і предметів захисту хлопці стають уразливими і навіть безпорадними. Все необхідне можуть створювати ковалі, управляти ними доведеться гравцеві. У верхній зоні екрану можна дивитися за різними бойовими діями і маневруванням армії. Центральна і нижня частини екрану зайняті кузнею, саме там необхідно виконувати всі завдання. Битви і більшість інших дій виконуються автоматично, користувач повинен відслідковувати тільки регулярність поліпшень, збирати бонуси для випуску ідеальної продукції.

Воїни активно борються з противниками, їм постійно потрібно давати нові елементи спорядження і холодну зброю. Порівняно швидко зясовується, що одного майстра для постачання цілого війська недостатньо, потрібно приймати на роботу нових персонажів. Після навчання вони стають хорошою підмогою головному коваля. Виробничий процес розширюється, питання з пошуком додаткових ресурсів також доведеться вирішувати гравцеві. Крім стандартних апгрейдів можна залучати магічні сили для посилення армії.

Відмінні риси гри Gear for Heroes:

  • виробництво зброї та спорядження;
  • прийняття ковалів на роботу, їх навчання;
  • регулярне поліпшення створюваної продукції;
  • збір і накопичення ресурсів;
  • використання магії.

Розробнику вдалося цікаво поєднати Idle, RPG і стратегічний геймплей. Захоплюючий сюжет ідеально повязує різні жанри в єдиний проект. Подарунки і бонуси мотивують частіше заходити в гру, а активні битви десь над кузнею змушують постійно памятати про свою місію, не розслаблятися, шукати оригінальні способи видобутку апгрейдів. Проста і симпатична графіка радує різноманіттям відтінків, хоча над деталізацією зображень особливо не праця, речі і навіть люди намальовані в загальних рисах. Дайте воїнам достатньо можливостей для перемоги над кожним антагоністом!


Реклама

завантажити Gear for Heroes: Idle Craft 1.0.6

Нове в цій версії
The blacksmiths have opened and your armies are ready - it is now time to forge your empire. Literally.
Загальна інформація
версія 1.0.6 (15)
дата завантаження 2020-04-16 08:54
Розмір 21.2 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/17 11:52
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |