опис:

Гра Speed Moto Dash - це прикольний гоночний симулятор, на якому має бути роз'їжджати на крутих мотоциклах, покращувати навички водіння в щільному трафіку.

Серед великої кількості транспортних засобів новоявлений мотоцикліст вибирає найкращу для певних умов модель і починає екстремальну подорож. Поїздки на переповнених машинами трасах умовно розділені на дистанції / місії. Після проходження кожної ділянки можна проаналізувати свої результати і зрозуміти, як надалі оптимізувати процес водіння. Підсумки місії дозволяють розраховувати на грошову винагороду, число отриманих золотих монет залежить від стилю поведінки на дорозі.

Золото обмінюється на поліпшення і зміну деталей для двоколісного монстра. Часта зміна характеристик транспорту не вітається, краще накопичити значну кількість монет і переробити щось кардинально, або купити щось нове. Апгрейди і придбання нових мотоциклів збільшують шанси швидкого проходження наступних завдань.

Періодично перед водієм виникають абсолютно порожні частини траси. Там можна випробувати підвищення швидкості. Уважне відстеження обстановки дозволить своєчасно зменшити темп і влитися в насичений міський трафік. Дозволяється також дріфтовать і виконувати трюки, якщо вони не завадять іншим водіям.

Відмінні риси гри Speed ​​Moto Dash:

  • широкий вибір мотоциклів;
  • реалістичні аварії і пошкодження;
  • різноманітність доступних трас;
  • зміна погодних умов;
  • огляд від першої особи.

Розробник добре потрудився над аварійними моментами, особливостями зіткнень, ушкодженнями. Цілі краху транспортних засобів не передбачено, більше зроблений акцент на дотримання правил на дорозі, відточування майстерності їзди без форс-мажорів. Якісне графічне оформлення, траси з ефектними міськими і заміськими видами роблять геймплей більш привабливим для гонщиків. Кілька способів управління дозволяють підлаштувати гру під переваги кожного користувача. Підказки та уточнення допомагають оперативно розібратися в тонкощах процесів. Не відкладайте захоплююче гоночне пригода!


Реклама

завантажити Speed ​​Moto Dash 1.16

Нове в цій версії
1. Modify the level resurrection advertising mechanism
2. Animation adjustments at the end of the game
Загальна інформація
версія 1.16 (42)
дата завантаження 2021-01-31 08:15
Розмір 54.59 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

PROFILER

PROFILER

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Yunbu Racing на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/03 12:25
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |