опис:

Гра Teamfight Tactics це одна з кращих на даний момент стратегій, в якій застосований формат «автобоя», при якому гравець не керує персонажами, які борються самостійно, а ось підбір команди, розподіл навичок, умінь і ресурсів в процесі - основне завдання.

Підготували гру в знаменитій студії Riot Games, Inc, яка здебільшого відома завдяки іграм на ПК, серед яких LEAGUE OF LEGENDS (з відсиланням на яку ця гра і створювалася) і деякі інші, так що, наша новинка представлена ​​на всіх платформах, що виразно розширює аудиторію і кількість потенційних суперників. А з огляду на відмінний досвід даного розробника в жанрі рольових ігор нічого дивного в тому, що новинка вийшла дуже і дуже позитивною, набравши на перших етапах більше 5 мільйонів завантажень тільки на андроїд!


Як і у більшості конкурентів, основу інтересу в даній грі є всілякі тактичні варіанти, які ви вільні вибирати, причому не тільки в ході битви, а й на рівні підбору команди. Гра представлена ​​не тільки на мобільних платформах, так що, гравців тут вже багато і на цей рахунок переживати не доведеться, пошук суперника займає лічені секунди.

У грі знайшлося місце і для легендарних вихованців, які вносять різноманітність і позитив в те, що відбувається, а ще, дозволять вам виділятися серед інших гравців.


Особливості гри Teamfight Tactics для андроїда:

  • Типовий для жанру автобус, який поки краще своїх конкурентів;
  • Боріться проти реальних гравців з усього світу;
  • Розвивайтеся, вивчаючи ігровий світ і його особливості;
  • Винаходьте свою унікальну тактику і застосовуйте її за призначенням;
  • Гра доступна як на ПК, так і на мобільних платформах;
  • Тут немає довго розвитку, ви можете перемагати з першого матчу;
  • Великі можливості кастомізації;
  • Поки проект обходиться без реклами і це приємно.

Недоліки гри:

  • Навіть на потужних пристроях спостерігаються проблеми з продуктивністю, так що, поки з оптимізація не розберуться - ви ризикуєте потрапити в відсоток тих, кому просто не пощастило;
  • Покупки в грі є, але без них можна і обійтися.

Підсумок: гра Teamfight Tactics тільки вийшла, так що, швидше за все, через пару місяців вона стане ще краще, так як до цього моменту розробники зможуть вирішити всі «дитячі» проблеми, якими страждають багато проектів на своєму старті. Об'єктивно ж, гра дійсно може скласти конкуренцію будь-якому представникові жанру, принаймні зараз.


Реклама

завантажити Teamfight Tactics 11.4.3600513

Нове в цій версії
Patch 11.4 brings champion and system changes to keep the festival going! Check out the complete patch notes on our website.
Загальна інформація
версія 11.4.3600513 (3600513)
дата завантаження 2021-02-27 00:23
Розмір 60.56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 7.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/01 10:06
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |