опис:

Гра Royal Battletown - це цікавий екшен, в якому лиходій викрадає автомобілі, бере участь в бійках і перестрілках, збирає цінні предмети, привласнює чужі ресурси.

Підопічний гравця бродить по місту і вибирає найбільш цікаві для себе завдання. Можна спокійно пройтися по околицях, або поганяти на скейтборді, споглядаючи місцеві пейзажі. Є багато варіантів заробітку коштів, від викрадення транспортних засобів до ініціації розборок на районі, з бійками і глобальними погромами. На кожній дільниці є головні люди, але досвідчений злочинець знає, як зрушити їх з п'єдесталу, підпорядкувати собі нові території. На викраденому танку легко стати ватажком населеного пункту. Шанувальникам гострих відчуттів рекомендується відвідати підземелля з ходячими мерцями.

Легко знайти роботодавця, який пропонує місії для виконання. Після вирішення поставлених завдань герой відразу отримує гроші, а спеціалізований магазин дає можливості для апгрейда. Від виду обраної діяльності залежить і напрям для прокачування. Дозволяється коригувати образ підопічного, вибирати йому одяг, взуття, аксесуари. Доступні для покупки різні моделі холодної та вогнепальної зброї. Дивують варіації навичок при апгрейді, можливості штовхати все речі, чіплятися мотузкою за будинки і офіси. Також персонаж може літати і приземлятися з вибуховими ефектами, подумки переміщати предмети і виконувати інші неймовірні дії.

Відмінні риси гри Royal Battletown:

  • повна свобода дій;
  • завоювання авторитету в злочинному світі;
  • місії і квести;
  • широкий вибір транспорту і озброєнь;
  • стрілянина і рукопашний бій.

Проект радує хорошим графічним оформленням і інтуїтивністю управління при досить широкому спектрі завдань. При уважному вивченні місто відкриває масу секретів для цікавих. Спробуйте роздобути різні цінні речі, знайти нагороди, реліквії, трофеї. Сотні елементів дають додаткові переваги і несуть користь для знаючого. Різні кути огляду дозволяють вибирати найкращі ракурси в кожній конкретній ситуації. Серед кількох режимів кожен гравець знайде цікавий варіант геймплея і отримати насолоду від злочинної атмосферою населеного пункту.


Реклама

завантажити Royal Battletown 3.5.1

Нове в цій версії
- Bug fix
Загальна інформація
версія 3.5.1 (351)
дата завантаження 2020-07-07 17:51
Розмір 77.75 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Naxeex LLC на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
4.29★ 85.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/31 09:53
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |