опис:

Гра Dirt Bike Racing Stunts - це захоплююча велогонка, в якій має бути кататися по складних трасах на гірському велосипеді, робити прикольні трюки, збирати монети.

Користувач вказує параметри зовнішнього вигляду гонщика, потім підбирає оптимальний для конкретної поїздки транспорт. Перші траси виглядають просто, на них відсутні різкі спуски або підйоми, підвісних мостів або інших спеціальних конструкцій також не видно. На старті необхідно звикнути до фізики руху, навчитися контролювати велосипед. Далі стає веселіше і небезпечніше: трюки дозволяється робити скрізь, але деякі ділянки без них просто не вийде подолати.

Монети розсипані по всьому шляху, лічильник в верхньому кутку вказує, скільки вдалося зібрати на пройденої дистанції. Іноді монета стає мотивацією для виконання хитрих рухів. Бонусний елемент може висіти високо в повітрі, дістати його без стрибка або екстравагантного розвороту не вийде. Пропуск монети прийнятний, але і без неї насипу з трамплінами зобов'язують тренуватися і вдосконалювати навички в порівняно новий вид спорту.

Рівні часто завершуються ударами про непереборну перешкоду, з подальшим падінням і руйнуванням двоколісного механізму. Приводів для хворобливих падінь стає більше з кожним новим частиною дистанції. Підготуйтеся до великого числа травм і частим повторним стартів.

Відмінні риси гри Dirt Bike Racing Stunts:

  • вибір персонажа і транспортного засобу;
  • звивисті стежки на божевільних висотах;
  • неймовірні трюки;
  • часті удари і пошкодження;
  • різні види змагань.

Прості принципи управління дають можливість швидко зрозуміти основні завдання, але реалістична фізика сильно перешкоджає реалізації планів. Додатковим фактором напруги буде секундомір, бажання прискоритися іноді провокує помилки. Симпатична графіка і бадьора фонова музика викликають бажання рухатися далі, навіть якщо недавно сталося смертельне падіння, і персонаж став здобиччю орла. Польоти в повітрі, падіння в прірву, неміцні мости і високі ризики дарують користувачеві регулярні сплески адреналіну. Спробуйте проїхатися по всіх трасах в різних режимах!


Реклама

завантажити Dirt Bike Racing Stunts 4.0

Нове в цій версії
* Multiplayer Mode Added*
* New Characters Added*
* No Internet Required Now*
- New Modes Added
-Challenge Mode
-Multiplayer Mode
-New Levels-
-New Tracks-
-Updated UI/UX
-New Bicycles
-Experience the Pleasure of Riding a Mountain Bike with unique camera angle
-Realistic Driving physics for BMX Cycle & Addictive gameplay and Breathtaking Jumps
-Adventurous Cycle Riding and Tricks, Stunts Hops and Flips on offroad mega ramps
- Do wheelies and BMX Stunts to get extra Score and Bonus Points.
Загальна інформація
версія 4.0 (30)
дата завантаження 2021-03-01 10:23
Розмір 38.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/28 12:33
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |